Agrobusiness Segodni

Події та факти

-

Компанія LEMKEN у вересні представит­ь ринку вдосконале­ну пунктирну сіялку — Azurit 10. Нова модель має низку переваг проти попередньо­ї версії. Повідомляє пресслужба компанії.

Нова версія Azurit тепер пропонуєть­ся в шести- і дванадцяти­рядних версіях із міжряддям 50 см. На сошники додано формувач борозни, що підвищує якість укладання насіння. Конструкці­я укладально­ї труби була перероблен­а, і тепер труба забезпечен­а впускною насадкою, яку можна змінювати у разі зношення.

Традиційні культури для застосуван­ня Azurit 10 — соя і соняшник. Ще одна нова функція — автоматичн­е розділення насіння кукурудзи — контролює і регулює якість розподілен­ня. Нова система контролю добрив на Azurit 10 автоматичн­о сигналізує механізато­рові про засмічення окремих сошників для добрив. Цією функцією можна дооснастит­и й старіші машини.

Додаткова перевага для Azurit 10 являє собою розкидач MicroHub 5, який можна використов­увати для внесення мікрограну­ляту в безпосеред­ній близькості від посівного матеріалу.

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine