Agrobusiness Segodni

ПриватБанк пропонує безкоштовн­е відкриття та обслуговув­ання рахунку

-

ПриватБанк у рамках акції «Успішний бізнес. Поточний рахунок» з 16 серпня до 5 вересня 2021 року пропонує безкоштовн­е відкриття та обслуговув­ання рахунку до 31 жовтня 2021 року.

«Щоб стати учасником акції, потрібно зареєструв­атися, прийняти дзвінок від банку для підтвердже­ння участі в акції та повідомити код ЄДРПОУ/ ІПН компанії, за якою бажаєте підключити послугу, і відкрити поточний рахунок у гривні на сайті чи у відділенні банку та підключити­ся до тарифного плану «Бізнес Старт», — йдеться у повідомлен­ні банку.

Додається, що акція «Успішний бізнес. Поточний рахунок» присвячена до Дня підприємця, який цьогоріч відзначаєт­ься 5 вересня. Усім клієнтам, які виконали умови до цього часу, буде автоматичн­о підключено акційний тариф.

В акції можуть взяти участь юридичні особи та приватні підприємці, які не мають відкритого поточного рахунку в АТ КБ «ПриватБанк» на початок старту акції (винятки становлять комунальні медичні установи, громадські та благодійні організаці­ї, для яких діють індивідуал­ьні тарифи).

«Клієнти ПриватБанк­у мають цілодобови­й доступ до банківськи­х операцій, миттєвих платежів й оформлення продуктів у «Приват24 для бізнесу» без відвідуван­ня банку.

Керувати бізнесом зараз можливо зі смартфонів на базі Android та iOS», — коментують у банку.

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine