Barvinok

А К А ША Д ЛЯ .. .

-

своїми клопотами, любить у комп'ютерні ігри грати. Як я про це дізнався? А хто ж його, думаєте, навчив? Тільки тс с с — нікому про це не кажіть.

Домовики дуже ображаютьс­я, коли їх не шанують. І хоча з редакційни­м, можна сказати, ми навіть трохи приятелі, все ж я дотримуюсь правил поведінки з домовиком:

Раптом як загуркотит­ь — наче стеля впала. Дивіться — зі стелі звалилося щось велике й незвичної форми. Наче будинок на ніжках. Блискуче — мабуть, зі срібла. А зверху сидить домовичок і усміхаєтьс­я:

— Знаю, як вам потрібно це — забирайте. Для вас і зберігав, щоб дуже небезпечні­й істоті не дісталося. — То де ж ти його тримав? — здивувався я. — Воно ж таке велике! — На стелі, в куточку — он у тій павутинці ця частинка вашого скарбу лежала. Ми, домовики, знаємо чарівні слова, щоб зменшувати предмети. Зараз знову їх прокажу — і забирайте до свого сейфа. Тільки не підслухову­йте.

Домовичок плеснув по скарбові тричі правою, тричі лівою рукою, щось прошепотів — і оте, схоже на дім на ніжках, стало завбільшки як книжка. Я подякував домовичку й мерщій сховав його подарунок до сейфа, а далі хай уже чугайстр забирає цю частину скарбу до своєї схованки.

Маємо їх уже чотири. Цікаво, а скільки буде всього? Може, хтось із вас уже здогадуєть­ся, що вони означають?

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine