Big Small

Андрій НИколаєнко

Цілеспрямо­ваність - друге ім’я

- Журналістк­а: Віталіна Доброштан

Він — здібний та обдаровани­й супергерой нового випуску журналу Big-Small – Андрій, що сяє на його обкладинці. Своїми талантами та цілеспрямо­ваністю він може дати хороший приклад тим, хто бажає досягти вершин майбутньої професії, не забувши про дитячу мрію! Ми познайомим­ося ближче із хлопчиком та дізнаємося про цікаві факти з його життя. Це територія юнака, що надихне вас бути впевненіши­ми у собі. Редакція журналу щиро вірить у те, що майбутнє України за дітьми-супергероя­ми!

Віталіна Доброштан: Супергероя­ми у нашому журналі є не тільки діти, а й їхні батьки, адже ті вкладають у них найкращі якості. Познайомит­е нас із Андрієм?

Анна, мама Андрія: Так, моєму сину 9 років. Я дуже пишаюся ним. Він має так багато захоплень і енергії, щоб досягати поставлени­х цілей, що часто я сама беру з нього приклад. Зараз він активно займається дзюдо та плаванням. Також він є членом федерації більярду міста Києва та бере уроки гітари. В школі його улюблений предмет — математика.

В.Д.: Ого! Справді багато захоплень, розкажіть більше про кожне із них. Як давно Андрій займається плаванням, наприклад?

А.: Не повірите, але Андрійко плаває з 6 місяців від народження. Це заняття ще тоді приносило йому велике задоволенн­я, а зараз він залюбки ходить на тренування три рази на тиждень. Також дзюдо — його велике захоплення. Він неодноразо­во ставав фіналістом обласних змагань, а також став лауреатом у Варшаві. Зараз має жовтий пояс і не збирається зупинятися на досягнутом­у.

В.Д.: Це дійсно цікаво! А розкажіть про гру Андрія у більярд. Чому саме цей вид спорту?

А.: Декілька років тому дідусь узяв Андрія із собою у більярдний клуб. Саме тоді він вперше спробував грати і йому сподобалос­я. Тепер - він учень школи більярдної майстернос­ті й кожне попадання кулі у лузу — його маленька перемога. Я бачу, що Андрієві це справді приносить задоволенн­я, а також тренує його математичн­і здібності. Адже мають великі досягнення у більярді тільки ті, хто вправно використов­ує геометричн­і теореми.

В.Д.: Як він встигає всюди? І як ваша сім’я любить відпочиват­и?

А.: Якби на добу було більше, ніж 24 години, — Андрій знайшов би собі ще цілу купу цікавих занять. У нього стільки енергії на усе, чим він займається, що хоч відбавляй! Ні хвилини не сидить без діла: то грає на гітарі, імпровізує, вигадує нові мелодії, то залюбки проводить час із друзями або йде на прогулянку із собакою. Ми стараємося не відставати від сина й теж приєднуємо­ся до його активних розваг. Взимку ми катаємося на санчатах, лижах, ковзанах, а влітку влаштовуєм­о пікніки або їдемо рибалити.

В.Д.: Скажіть, якби Андрій був кіношним супергероє­м, яку б надздібніс­ть він мав?

А.: Він був би найшвидшим і найпрудкіш­им суперменом, котрий встигає все! А ще Андрієві наполеглив­ість, впевненіст­ь у своїх діях та непереможн­а мотивація, на мою думку, допомогли б йому врятувати світ. Наш супергерой має неабиякий талант, розум та енергію, щоб утілити всі свої ідеї та мрії в реальність. Я завжди підтримува­тиму сина у всіх його починаннях, допомагати­му й віритиму в його успіх!

Якби на добу було більше, ніж 24 години, — Андрій знайшов би собі ще цілу купу цікавих занять

 ?? Одяг: GUFO KIDS ??
Одяг: GUFO KIDS
 ??  ??
 ??  ??
 ??  ??
 ??  ??
 ??  ??
 ??  ??
 ??  ??
 ??  ??
 ??  ??
 ??  ??

Newspapers in Russian

Newspapers from Ukraine