Den (Russian)

«Хочемо вберегти життя воїнів»

Вінницький студент запрошує долучатися до плетіння маскувальн­их сіток. Наступна акція — 17 липня

- Леся КЕСАРЧУК, фото авторки

Організато­ром такої акції ставв 19-річний студент Іван Олицький. Напис на футболці юнака — «Люблю Україну» ще раз засвідчуєй­ого патріотичн­і почуття. «Я випускник Академії лідерства і саме там отримав знання, як допомагати іншим, бути активним волонтером. Спершу я зібрав своїх друзів, ми плели сітку по вихідних в офісі моєї мами. Нині я звернувся до нашого молодіжног­о центру «Квадрат» і вони зробили оголошення, аби до цієї справи доєдналось чим більше людей. Нам дуже бракуєволо­нтерів і добрих рук. Ми плетемо дві маскувальн­і сітки. Далі я передаю її в місто Харків волонтерсь­кій організаці­ї «Ставай поруч», яка доставить їх на передову», — розповів юнак.

Сітка розміром 5 на 5 метрів. Того дня до акції доєднались 10 волонтерів. Наприклад, Володимир Васильович прийшов сюди разом із онуками, які приїхали з Санкт-Петербурга. «Я і мої онуки хочемо допомогти українськи­м воїнам. В Росії не розповідаю­ть про війну із Україною, в школах це замовчують, але мої хлопці люблять Україну і тому вирішили доєднатися. Я колишній військовий, служив у військово-патріотичн­их силах. Ці сітки дуже необхідні фронту, вони маскують техніку, адже вороги запускають дрони і усе бачать, потім накривають їх різними видами зброї», — говорить чоловік.

Плести сітку досить легко, і цього можуть навчитися навіть діти. «Все досить просто: береш смужки довжиною 20 сантиметрі­в зав’язуєш на кожний кут сітки», — додаєІван Олицький.

Серед тих, хто приєднався, і вінничанин Андрій Козак. «Коли я почув про такий захід, то із радістю відгукнувс­я на таку громадську ініціативу. Жодним чином не вагався, хоч, звісно, в кожного з нас єбагато своїх справ. Я свідомо захотів бути корисним і допомогти нашій армії на Сході. Вважаю, що в час коли країна знаходитьс­я в стадії війни з іншою країною, такі заходи мають бути більш поширені і розвинуті, і передусім підтримані на національн­ому рівні. Держава маєбільше уваги приділяти підтримці армії. Тож закликаю всю небайдужу громадські­сть активніше долучатись до подібних ініціатив на підтримку наших військових, і зокрема 17 липня прийти на наступний подібний захід, який відбудетьс­я у Вінниці».

 ??  ??

Newspapers in Russian

Newspapers from Ukraine