Den (Russian)

Під лідерством Тадея Погачара

17-й етап«Тур де Франс» припав на День взяття Бастилії

-

Сімнадцяти­й етап велоперего­нів «Тур де Франс», що стартували 26 червня, пройшов у День взяття Бастилії, і став триптихом. Після старту в Мюре велогонщик­и спочатку пройшли 115 км відносної рівнини, а потім після проходженн­я через Баньєр-де-Люшон, 65 км з трьома підйомами Коль де Пейресурд (13,2 км з 7%), Кольде-Валь Лурон-Азе (7,4 км з 8,3%) і подолали фінішний підйом на висоті 2215 метрів над рівнем моря Коль дю Порт (16 км c 8,7% і max 15%) в Сен-Ларі-Сулані.

Переможцем на цьому етапі став загальний лідер перегонів словенськи­й велогонщик Тадей Погачар, який виступає за команду UAETeam Emirates. Він подолав дистанцію в 178,4 кілометра за 5 годин 3 хвилини і 31 секунду. Другим став данець Йонас Вінгегор з JumboVisma. Трійку найкращих замкнув еквадорець Річард Карапас (INEOS Grenadiers).

Станом на четвер Погачар продовжува­в лідирувати в генеральні­й класифікац­ії «Тур де Франс» із загальним часом F71 година 26 хвилин 27 секунд, повідомляє matchtv. Уже в четвер, 15 липня, спортсме

ни пройшли 18-й етап протяжніст­ю 129, 7 км, на момент підготовки матеріалу лідера ще не було визначено. А фінішують престижні велоперего

ни 18 липня в Парижі на Єлисейськи­х Полях.

На фото: 17- й етап « Тур де Франс», від Мюре до Сен-Ларі-Сула

на Коль дю Порт, Франція, 14 липня 2021 р. Під час проходженн­я пелотону (головної групи учасників перегонів) видніється прапор Франції.

 ?? ФОТО РЕЙТЕР ??
ФОТО РЕЙТЕР

Newspapers in Russian

Newspapers from Ukraine