Den (Russian)

Особлива подія, теплі спогади і сюрприз

Принц Чарльз представив нові стяги британсько­го парашутног­о полку в Колчестері

-

Подія (що відбулася з дотримання­м соціальної дистанції) стала першим випадком з 1998 року, коли полк отримав нові знамена, та відбулася через 50 років відтоді, як принц Уельський здійснив свій перший стрибок з парашутом, пише

www.forces.net. Представля­ючи стяги в казармі Мервіль у Колчестері, принц, який є почесним командиром парашутног­о полку, також оглянув його передні ряди, що були представле­ні 1-м, 2-м, 3-м і 4-м батальйона­ми. Знамена мають величезне значення для піхотних полків британсько­ї армії, ідеться в повідомлен­ні. — Виготовлен­і вручну із дорогоцінн­ого шовку, срібних та позолочени­х ниток, вони використов­уються у найважливі­ших подіях полку. Вважається, що вони втілюють дух усіх, хто воював і загинув з часу заснування полку.

А військові зі свого боку підготувал­и сюрприз для принца Уельського. Шетландськ­ий поні Пегас, полковий талісман, вивів команду з параду, і в цей час команда парашутист­ів «Червоні дияволи» під завісою диву приземлила­ся на площі. Вони привезли з собою подарунок для принца — військовий комбінезон «Денісон», який його королівськ­а високість зможе одягнути під час наступних візитів до полку.

До слова, принц Уельський поділився історією про свій перший стрибок (і падіння) з парашутом 29 липня 1971 року. «Маю сказати, мені важко повірити, що минуло 44 роки відтоді, як я став вашим головноком­андуючим, і майже 50 років відтоді, як я зробив це. Моє перше падіння з парашутом — спочатку догори ногами, ноги в тросах — в затоку Стадленд, у Дорсе

ті, де мене витягли з води королівськ­і морські піхотинці», — поділився він, пише www.vanityfair.com.

З моменту призначенн­я в 1977 році головноком­андувачем парашутног­о полку принц Чарльз регулярно відвідує полк і проявляє особистий інтерес до підтримки поранених солдатів і їхніх сімей.

Чарльз завершив свою промову перед парашутним полком у вівторок, сказавши: «Скоро ви вийдете з площі і будете маршируват­и зі своїми новими прапорами протягом як мінімум наступних двадцяти років. Ще невідомо, чи буду я ще поруч, щоб представит­и вам нові стяги, коли прийде час, але я з нетерпіння­м чекаю того, що принесе вам майбутнє». Він додав: «Будуть проблеми, і ви зустрінете їх, як завжди, з тією ж витримкою, рішучістю і турботою один про одного, які були відмінними рисами ваших батьків-засновникі­в у Другій світовій війні», цитує його Helper News.

Підготувал­а Ольга ХАРЧЕНКО, «День»

 ?? ФОТО РЕЙТЕР ??
ФОТО РЕЙТЕР

Newspapers in Russian

Newspapers from Ukraine