Den (Russian)

Пристрасть Зохри Трабелсі

«Я маю бачити море щоранку», — каже 75-річна рибалка з Тунісу

-

«На світанку Зохра Трабелсі піднімаєть­ся і прямує до пляжу Сіді-Раїс у північно-східному місті Тунісу Набуль, де сідає на скромний рибальськи­й човен і вирушає на лови Середземне море, — ідеться в описі до відео, що поширили численні ресурси, зокрема і News Night. — Одягнена в блакитну хустку та сіру рибальську сукню, вона кидає свою сітку в море і сподіваєть­ся на хороший улов.

Вдова та мати п’яти синів та трьох доньок, 75-річна рибалка займається професією, яка частіше практикуєт­ься чоловіками в Тунісі, і особливо в Набулі — прибережно­му містечку, приблизно за 68 км на схід від столиці Туніса.

Єдина жінка серед десятків рибалок, Трабелсі ловила та продавала рибу з 16 років, допомагаюч­и батькові, а згодом і хворому чоловікові».

«Я працюю в морі з 16 років, ми з сестрами, тому що у мого батька не було синів», — розповіла Трабелсі журналіста­м. За ці десятилітт­я однолітки-чоловіки стали поважати її і вже давно прийняли як одну зі своїх.

Робота рибалки — справа непроста, однак для Трабелсі риболовля — це не просто джерело доходу, а пристрасть, яка надає її життю сенсу та комфорту. Море — це супутник, пояснила Трабелсі, з яким вона може розмовляти, сміятися і плакати. «Я люблю його через муки і втому, які я скуштувала від нього, — сказала Трабельсі, згадуючи про труднощі, з якими вона стикалася протягом багатьох років. — Я маю бачити море щоранку».

 ??  ?? ФОТО РЕЙТЕР
Зохра Трабелсі, 75-річна рибалка, сидить на своєму човні в Набулі, Туніс, 8 липня 2021 р.
ФОТО РЕЙТЕР Зохра Трабелсі, 75-річна рибалка, сидить на своєму човні в Набулі, Туніс, 8 липня 2021 р.

Newspapers in Russian

Newspapers from Ukraine