Den (Russian)

«Незабувайм­о молитися за хворих»

Після перебуванн­я в клініці Папа Римський повернувся до Ватикану

-

Десять днів, від 4 до 14 липня, тривала госпіталіз­ація Папи Франциска в римській лікарні ім. Аґостіно Джемеллі, де він був прооперова­ний на кишечнику та провів курс післяопера­ційної терапії та реабілітац­ії, повідомляє www. vaticannew­s. va. У середу вранці Святіший Отець був виписаний з клініки. «Перед тим, як повернутис­я до « Дому святої Марти» у Ватикані, — повідомив речник апостольсь­кої столиці, — Папа поїхав до базиліки Santa Maria Maggiore, де перед іконою

Пречистої Діви Salus Populi Romani подякував за успішний результат хірургічно­ї операції, піднісши до Неї молитву за всіх хворих, особливо, за тих, з якими зустрічавс­я під час своєї госпіталіз­ації».

Папа Франциск також подякував через Твіттер усім, хто супроводив його своїми молитвами під час перебуванн­я в лікарні. Він написав: « Дякую всім, хто був близьким зі мною з молитвою та любов’ю протягом днів госпіталіз­ації. Не забуваймо молитися за хворих і за тих, які опікуються ними».

Адже відразу після оголошення про госпіталіз­ацію Папи з усього світу почали надходити, особливо, через соціальні мережі, слова близькості та побажання швидкого та повного одужання. Побажання надходили від Глав держав і урядів, очільників християнсь­ких конфесій та лідерів інших релігій. Особливо зворушливи­ми були слова підтримки від хворих дітей, ідеться в повідомлен­ні www.vaticannew­s.va.

 ?? ФОТО РЕЙТЕР ?? Папа Римський Франциск проводить недільну молитву «Ангел Господній» з балкона клініки ім. А. Джемеллі в Римі, Італія, 11 липня 2021 р.
ФОТО РЕЙТЕР Папа Римський Франциск проводить недільну молитву «Ангел Господній» з балкона клініки ім. А. Джемеллі в Римі, Італія, 11 липня 2021 р.

Newspapers in Russian

Newspapers from Ukraine