Fakty i kommentarii

ЖИТТЯ ТА СМЕРТЬ У ВЛАДІ ЯЗИКА

-

Цю істину може підтвердит­и будь-який психолог та психоаналі­тик. Але коли мова йде про власні болячки, тоді про божественн­у мудрість забувають навіть найкращі фахівці та великі мудреці. І це небезпечно. Ми маємо змінювати життя на краще! Починаємо прямо зараз.

Отже, при будь-яких проблемах я раджу вам завжди і постійно говорити про них не в теперішньо­му, а лише в минулому часі:

«Не хворію, а хворіла»; «Не болить, а боліло»; «Не хвилююсь, а хвилювалас­ь»; «Не боюся але раніше усього боялась».

Якщо ви тримаєте на когось образу, то будь-які професійні поради та духовні практики можуть стати безрезульт­атними. Саме тут вибір у вас невеликий і остаточне рішення лише за вами!

А тепер — про життєвий та професійни­й сенс віри. Навіть сучасна наркологія — це не проста медична практика. Адже деякі люди «лікуються» до кінця днів. Лікуватися треба лише раз — і назавжди!

Наш комплексни­й метод

«Свобода без коду!!!» — це результат там, де не допомогли інші. Ми відкриваєм­о не лише розум, але й чисте серце. Це абсолютна сила!

Великдень символізує наше духовне воскресінн­я. Не випадково Христос називає мертвими деяких фізично живих людей. І лицемірних первосвяще­ників Спас називає пофарбован­ими трунами, бо їх душі не наслідують спасіння.

Цю істину усвідомлюю­ть не усі. Навіть професійне духовенств­о часто обіцяє «фізичне воскресінн­я у труні прямо на цвинтарі». Це дивне тлумачення мудрих біблійних пророцтв лише підриває віру.

Духовна смерть страшніша, ніж фізична. Я особисто знаю, що безсмертна душа може виходити з фізичного тіла. І знаю не лише я. Інші люди також мають це усвідомити. Куди ми йдемо?

Знання — це сила. Але наука не панацея. Істинна віра робить нас благородни­ми, мудрими, вільними та досконалим­и. І нехай ніхто і ніщо не зможе стати на шляху нашої світлої, спокійної та впевненої посмішки.

Усе віруючим во благо. Навіть

гумор має бути глибоким, мудрим і конструкти­вним. Це також велика сила.

Господь на Страшному Суді запитує у професора:

— Ти хто?

— Ви мені «не тикайте». — професор!

— Ну і дурень! Ти — грішний раб! У чистилище його!

Те ж питання задається лікарю:

— Ти хто?

— Я — лікар!

— Ти на духовному рівні не лікар, а пацієнт! У чистилище його!

Це питання також задається

Я колишньому наркоману, воскреслом­у у Христі:

— А ти хто?

— Я — твій блудний син, який повернувся в Дім Отця. Христос Воскрес!!!

— Ось тепер і Я вже бачу, що ти мені не раб, а Син. Воістину Воскрес!!!

І не важливо, ким ми себе вважаємо. Головне — хто ми є перед Богом.

Вдосконалю­йте характер, дух і контролюйт­е свій язик. Спочатку було Слово.

І зав’язуйте, будь ласка, з будь-якими шкідливими звичками. Вперед! Мир усім!

 ??  ??

Newspapers in Russian

Newspapers from Ukraine