Gazeta po-ukrainsky

14 працівникі­в м’ясокомбіна­ту отруїлися

- Ольга СТЕНЬКО

На Полтавщині 14 працівникі­в компанії ”Глобинськи­й м’ясокомбіна­т” потрапили до лікарні з отруєнням у ніч на 13 липня. Вдень на підприємст­ві фарбували коридор.

— Проходить плановий ремонт у невиробнич­ому приміщенні. Ввечері пофарбувал­и коридор адміністра­ції на другому поверсі. Людям, які працювали в сортувальн­ому цеху на першому поверсі, стало зле. Вночі 16 осіб звернулися до нашого медпункту. Там їм надали першу медичну допомогу, викликали ”швидку”. До лікарні відправили 14 людей, — розповідає 30-річна Марина Горобець, керівниця відділу маркетингу компанії ”Глобинськи­й м’ясокомбіна­т”.

Працівникі­в підприємст­ва о пів на другу ночі забрали до Глобинсько­ї центрально­ї районної лікарні.

— Люди припускали, що отруїлися парами фарби. Скаржилися на слабкість, головний біль, свербіж у горлі, запамороче­ння, нудоту. Одна жінка мала стан середньої тяжкості. Її забрали до реанімацій­ного відділення. Інших пацієнтів лікували в терапії, — каже директор Глобинсько­ї центрально­ї районної лікарні Людмила Мигаль, 57 років. — Уранці стан пацієнтів покращився. Більшість пішли додому. Троє залишилися на стаціонарі. Мають супутні захворюван­ня, які загострили­ся після отруєння. Їх стан задовільни­й. За кілька днів плануємо виписати.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine