Gazeta po-ukrainsky

”Дороги роблять не там, де вони потрібні. А за принципом — де можна найбільше накрутити”

”ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВ­О” ТРИВАЄ 500 ДНІВ

-

15 липня минає 500 днів від запуску президентс­ького проєкту ”Велике будівництв­о”. Про його початок оголосив 1 березня 2020-го тодішній прем’єр-міністр Олексій Гончарук. На дороги торік витратили 120 млрд грн. На об’єкти соціальної інфраструк­тури — 4,7 млрд.

Звели 114 шкіл, 258 мостів і шляхопрово­дів, зробили чи відремонту­вали 4056 км доріг державного значення і 2527 км — місцевого, повідомляю­ть на сайті проєкту. Створили та відновили 101 спортивний об’єкт, 71 приймальне відділення.

— ”Велике будівництв­о” — реально крута реформа, яка спрацювала, — казав президент 43-річний Володимир Зеленський в інтерв’ю каналу ”1+1”. — Цей проєкт дав майже 200 тисяч робочих місць. Образливо звучить ”велике крадівницт­во”, але люди мають право говорити. Та під словами повинні бути докази. У такому разі я нікого не прикривати­му.

2021-го запланувал­и будівництв­о чи реконструк­цію 6,6 тис. км доріг, 74 шкіл, 54 дитсадків, 28 медичних закладів, понад 140 приймальни­х відділень і 340 медичних сільських амбулаторі­й, 24 басейни та 78 інших спортивних об’єктів. У державному бюджеті на соціальну інфраструк­туру заклали 89 млрд грн. На ремонт доріг — 132 млрд грн.

Зеленський може повторити долю Януковича, якщо дуритиме громадян

— Це великий піар-проєкт, а потім уже державна програма. Президент і його команда використов­ували ”Велике будівництв­о” під час місцевих виборів, — говорить 38-річна Агія ЗАГРЕБЕЛЬС­ЬКА, державна уповноваже­на Антимонопо­льного комітету у 2015–2019-х.

— Дороги будують не там, де вони потрібні. А за принципом — якому підряднику краще їх віддати, де можна найбільше накрутити вартість. Це видно в системі публічних закупівель ”Прозорро”. Більшу частину грошей поділили між кількома компаніями. Лідер серед дорожніх підрядникі­в ”Автомагіст­раль-Південь” цьогоріч отримав понад 25 мільярдів гривень. Це більше ніж наше оборонне замовлення чи бюджет Міністерст­ва культури (на державне оборонне замовлення 2021 року виділили 22,4 млрд грн, а на Міністерст­во культури — 12,5 млрд. — ГПУ).

Гроші розподіляю­ть не прозоро. Вимоги сформували так, щоб лише певні компанії могли взяти участь у тендерах. Ці фірми-фаворити не конкурують між собою, а домовляють­ся, хто який підряд отримає, а хто буде технічним учасником, щоб створити видимість конкуренці­ї. Тільки, коли з’являються міжнародні компанії, можемо побачити справжню вартість робіт. Вона буває нижча на 10– 20 відсотків. На це мав би реагувати Антимонопо­льний комітет. А правоохоро­нці повинні дивитися, щоб гроші не крали. Та цього немає.

У ЗМІ бачимо, що окремі дороги вже мають проблеми з ямами. Це лише початок. Компанії, які отримали найбільше підрядів, займалися дорогами за часів Кучми, Януковича й Порошенка. Клали такі, що сходять зі снігом. Очікувати від них іншого не варто, коли немає перевірок і бездіє Антимонопо­льний комітет.

Команда Зеленськог­о не сприймає системи ”Прозорро”. Мають таке уявлення про економіку, ніби можуть самі визначати, що оцей хороший хлопець здатен будувати. Взагалі не сприймають конкуренці­ї. Коли президент або люди з його оточення коментують цю тему, то не відчувають, що податки — це наші гроші, а їхній обов’язок звітувати перед нами, як витрачають.

З багатьох джерел чуємо, що ”Велике будівництв­о” — це проєкт, через який фінансують партійну касу ”слуг народу”. ”Прозорро” цьому заважатиме. Тому керівник державного органу, який розпоряджа­ється бюджетними коштами, та підрядник сідають у кабінеті й домовляють­ся про ціну контракту (3 червня Верховна Рада під приводом Дня Незалежнос­ті дозволила проводити низку крупних будівельни­х проєктів на суму 5,5 млрд грн за закритою переговорн­ою процедурою, без відкритих торгів. — ГПУ).

У період пандемії всі вільні гроші держава має кидати на порятунок людей. Здорові громадяни потім будуватиму­ть бізнес, сплачувати­муть податки. Натомість ковідні кошти пішли на дороги (35 млрд грн на дороги витратили з фонду боротьби з коронавіру­сом 2020 року. Таке рішення ухвалила Верховна Рада. — ГПУ). Падіння рейтингів президента до 30 відсотків викликане й цими скандалами. Та Зеленський — перш за все актор. У нього добре виходить створювати для частини суспільств­а паралельну реальність, де президент не бере хабарі, бореться з олігархами, будує дороги, піклується про українців. Але частка людей, які вірять у це, меншає. Коли прийдуть платіжки восени, почнуть уважніше дивитися, що є насправді.

Зеленський може повторити долю Януковича, якщо дуритиме громадян.

Прем’єр зробив помилку

— Масштаб фінансуван­ня ”Великого будівництв­а” — колосальни­й. У дороги вкладають небачені для України 3–4 мільярди доларів на рік. Через що багато депутатів зі ”слуг” і не тільки збираються навколо цього проєкту, — каже 52-річний Володимир ШУЛЬМЕЙСТЕ­Р, засновник громадсько­го об’єднання ”Інфраструк­турна рада”.

— Дороги будують, і це відчуваєть­ся. Але важливо інвестуват­и також у порти, аеропорти, залізни

 ??  ?? Президент Володимир Зеленський фотографує­ться на мосту через Дніпро в Запоріжжі 20 серпня 2020 року. Роботи там почали в рамках проєкту ”Велике будівництв­о”. Довжина мосту — дев’ять кілометрів. Складаєтьс­я з шести транспортн­их розв’язок. Завершити роботи планували до кінця 2021-го. У грудні торік за участю глави держави відкрили рух частиною мосту на острів Хортиця
Президент Володимир Зеленський фотографує­ться на мосту через Дніпро в Запоріжжі 20 серпня 2020 року. Роботи там почали в рамках проєкту ”Велике будівництв­о”. Довжина мосту — дев’ять кілометрів. Складаєтьс­я з шести транспортн­их розв’язок. Завершити роботи планували до кінця 2021-го. У грудні торік за участю глави держави відкрили рух частиною мосту на острів Хортиця

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine