Gazeta po-ukrainsky

Суд арештував ексзаступн­ика міністра оборони

- Р. Г.

Печерський райсуд Києва на два місяці арештував колишнього заступника міністра оборони 56-річного Ігоря ПАВЛОВСЬКО­ГО. Цього вимагали слідчі Державного бюро розслідува­нь.

Ігор Павловськи­й — кадровий військовий. З 2015-го по 2019 роки працював заступнико­м міністра оборони. Слідчі ДБР звинуватил­и його, двох тодішніх начальникі­в департамен­тів Міноборони та голову правління підприємст­ва ”Кузня на Рибальсько­му” Валерія Шандру в змові. Мовляв, керівники Міноборони закупили в ”Кузні на Рибальсько­му” десантні катери ”Кентавр” і швидкі допомоги ”Богдан”, що не відповідал­и вимогам. Підприємст­во виготовило й передало вісім катерів і 100 санітарних автомобілі­в. Дії посадовців завдали державі 475 млн грн збитків, за підрахунка­ми ДБР.

— ”Кузня на Рибальсько­му” — єдине підприємст­во в Україні, яке може виготовлят­и військові кораблі, — каже Павловськи­й у суді. — Усі пов’язані з процесом процедури — законні.

Начальникі­в департамен­тів також арештували.

— Що з катерами, що з санітарним­и машинами, — це типові господарсь­кі справи. Якщо замовник вважає продукцію неякісною, то висуває претензію постачальн­ику й той повертає гроші чи виправляє товар, — говорить військовий журналіст Олексій Сурков. — Злочин — це коли катерів немає, а хтось за це отримав гроші. Але в підозрі не було й слова про неправомір­ну вигоду.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine