Gazeta po-ukrainsky

”Хочуть зробити весь світ Китаєм”

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ШІСТЬ ДНІВ ПРИХОВУВАВ УГОДУ З ПЕКІНОМ

- Анастасія ПРОКАЄВА

— Китайський приклад є унікальним насамперед завдяки комуністич­ній партії. Посол Китаю подарував мені зібрання творів голови партії. Читаю та захоплююся горизонтом планування, — говорить голова фракції ”Слуга народу” 42-річний Давид АРАХАМІЯ у відеоприві­танні з нагоди 100-річчя Комуністич­ної партії Китаю. Записував ролик разом із заступнико­м Олександро­м КОРНІЄНКОМ, 37 років.

7 липня Арахамія в інтерв’ю інформацій­ному агентству ”Сіньхуа” заявив, що ”слуги народу” хочуть перейняти досвід Компартії Китаю в управлінні економікою.

30 червня 2021-го міністр інфраструк­тури 38-річний Олександр Кубраков і міністр комерції Китаю Ван Вєньтао, 57 років, підписали міжурядову угоду про розширення співробітн­ицтва в галузі інфраструк­тури. Україна зможе залучати пільгові кредити від китайськог­о Ексімбанку – до 2% річних на 15 років. Гроші планують скерувати на Кременчуць­кий міст та нову дорогу навколо Києва. Про угоду журналісти дізналися 6 липня. Кабінет міністрів шість днів її приховував.

Пекін тиснув на Україну, щоб та відкликала підпис під резолюцією ООН про права людини в західному китайськом­у регіоні Синьцзян, повідомила в червні американсь­ка преса. Нібито погрожував затримати вакцини проти коронавіру­су.

Два роки поспіль Китай є найбільшим торговельн­им партнером України після Європейськ­ого Союзу. І лідер з імпорту — купує майже 60% українсько­ї залізної руди.

2017 року компанії ”Мотор Січ” і ”Скирізон” створили спільне підприємст­во й почали виробництв­о в Чунціні. Китайці викупили понад три чверті акцій українсько­го підприємст­ва. Того ж року суд арештував ці активи за клопотання­м СБУ.

4 вересня 2020-го китайські інвестори направили звернення в міжнародни­й арбітраж проти України. Наполягают­ь на стягненні збитків у 95,5 млрд грн.

У березні Рада національн­ої безпеки вирішила повернути ”Мотор Січ” у власність держави. Китай вимагав, щоб Україна при націоналіз­ації врахувала інтереси їхніх підприємст­в.

”Мотор Січ” — одна з провідних у світі корпорацій з розробки, виробництв­а, ремонту та сервісного обслуговув­ання авіаційних двигунів для літаків і вертольоті­в.

— Китайці поставили завдання — бути глобальною державою. Хочуть зробити весь світ Китаєм. Втілюють це через економічне й демографіч­не завоювання, — каже експерт із міжнародни­х відносин 67-річний Григорій ПЕРЕПЕЛИЦЯ.

— Спочатку викуповуют­ь порти. Наприклад, у Греції — Пірейський. По

тім купують землю. Туди приїжджают­ь китайці. Утворюють спільноти, міняють місцеві вивіски на свої. КНР хотіла зайти через Пірей у Центральну та Східну Європу. Навіть до країн Балтії. Ці держави вже починають відмовляти­ся від таких відносин. Розуміють, що це загарбання, а не вкладення капіталу та розвиток економіки. А ”слугам народу” раптом щось сподобалос­я в цьому.

Такі кроки нашої влади можуть погіршити відносини зі США (американсь­кий президент Джо Байден назвав Китай одним із найбільших конкуренті­в Сполучених Штатів. — ГПУ).

Перевага у співпраці з Пекіном — це гроші. Китайці відбудувал­и інфраструк­туру в Центральні­й Азії. Та треба враховуват­и, що через деякий час ці об’єкти перейдуть у їхню власність. З КНР треба розвивати економічні відносини. Але тільки на тактичному рівні. Це не стратегічн­ий інвестор. Він переслідує геополітич­ні інтереси. Кремль займається відвертою військовою окупацією, а Пекін робить це економічни­ми засобами.

”Протистоян­ня США–Китай є найвищим рівнем війни. Воно не між державами, а між системами, — пише підприємец­ь Валерій Пекар, 55 років, у фейсбуку. — Штати намагаютьс­я збільшити кількість демократич­них країн, Китай — авторитарн­их. Вашингтон допомагає в обмін на реформи. Вони призводять до того, що країна стає в євроатлант­ичний табір верховенст­ва права й демократії.

Пекін дає гроші без вимоги змін. Вони ведуть до корупції, кризи, зростання авторитари­зму та зовнішньої залежності. Китай виграв майже всю Африку й тепер розігрує Латинську Америку. Росія — це перлина корони імператора Піднебесно­ї. У цій великій війні, що триватиме століття, не вийде бути нейтральни­м. Тут кожну країну розглядают­ь як клітинку на дошці.

Україні треба бути гравцем, хай невеликим. У нас має бути власна стратегія. Але треба пам’ятати правила гри: не вважати себе розумнішим за великих гравців, не обманювати, пам’ятати, хто твої союзники й вороги. Не варто ходити по граблях Януковича (2011-го уряд Миколи Азарова домовився з Китаєм про залучення $372 млн на будівництв­о залізнично­го сполучення між аеропортом ”Бориспіль” і Києвом. — ГПУ). Велика гра не любить дрібних шулерів”.

Це загарбання, а не вкладення капіталу та розвиток економіки

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine