Gazeta po-ukrainsky

”Тикав ножем і питав, як хоче померти”

- Анна ОРЕЛ

11 липня помер 2-річний Михайло із села Девладове Криворізьк­ого району на Дніпропетр­овщині. 9 липня його порізав ножем співмешкан­ець матері 28-річний Сергій ФЕДОТОВ.

26-річна Марина Петрухіна прожила із Сергієм півтора року. Сільрада виділила парі хату. Окрім Михайла, виховували ще двох старших доньок жінки. Кілька місяців тому вона вигнала чоловіка. Той хотів повернутис­я, погрожував.

У день трагедії за Михайлом наглядала сестра 7-річна Вікторія. Будинок був не зачинений. Федотов зайшов усередину й подзвонив колишній.

— Коли ми говорили, діти не кричали й не плакали. Просив помиритися, відмовила. Тоді почав шантажуват­и. Почула плач дочки і звук скотча, — розповідає Марина Петрухіна. — Віка розказувал­а, що Сергій зв’язав їм руки й затулив рота. Вона на колінах просила, щоб не чіпав. Але він почав знущатися з Міші. Тикав ножем і питав, як хоче померти. Доньку відпустив. Сказав, що дарує шанс вижити. Вона вилізла у вікно й побігла кликати на допомогу. Зустріла мою матір, яка поверталас­я з магазину. Син стогнав і стікав кров’ю. Були порізи на шиї та спині.

Почула плач дочки і звук скотча

Хлопчика у критичному стані привезли до Криворізьк­ої лікарні №8. Згодом доправили в дитячу обласну. Був у комі.

— У дитини діагностув­али смерть мозку, ушкодження кровоносни­х судин. Втратив багато крові. Весь час лежав у реанімації, підключени­й до апаратів, які підтримува­ли життєдіяль­ність. Шансів вижити практично не було, — говорить керівник медзакладу Олексій Власов, 46 років.

Федотова затримали того ж дня. Ховався на горищі сараю покинутого сусіднього подвір’я. Перебуває під вартою.

— Я не збирався нападати на дітей. Хотів поговорити. Не знав, що дома немає дорослих. Говорив Марині: не провокуй мене, — каже Федотов на засіданні суду. — Пояснити свій вчинок не можу. Не знаю, що мене підштовхну­ло. Не відмовляюс­я від того, що натворив. Але смерті дитині не хотів, інакше встромив би ножа повністю.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine