Gazeta po-ukrainsky

”Таких смачних пиріжків з дитинства не їла” 2

ВИПІЧКУ ПОСИПАЮТЬ КУНЖУТОМ

- Влада МОСКВІТІС В. М.

— У розпалі малиновий сезон — саме час готувати солодку випічку. Бо ніщо так не підіймає настрій, як аромат домашніх пиріжків із цими рожевими ягодами, — розповідає 50-річна Ольга КУЛІКОВА з Києва.

— Знайшла новий рецепт. Таких смачних пиріжків із дитинства не їла. Для опари нагріваю 300 мілілітрів молока до 30 градусів. Розводжу в ньому 25 грамів свіжих дріжджів ”Духмяна Хата”. Вони допоможуть швидко підняти тісто й зробити випічку пухкою. При цьому не надають специфічно­го дріжджовог­о смаку. Всипаю чайну ложку цукру та 60 грамів просіяного борошна й розмішую. Настоюю 40 хвилин у теплому місці.

В опару вбиваю яйце, додаю дрібку солі та 30 грамів цукру, перемішую. Додаю 500 грамів просіяного борошна і 50 грамів розтоплено­го масла. Замішую тісто. Накриваю рушником і ставлю в тепле місце на годину, щоб підійшло. Якщо вивалюєтьс­я з миски — злегка обминаю руками.

Для начинки змішую 500 грамів малини і 150 грамів цукру. Якщо ягоди заморожені, додаю чайну ложку крохмалю. Завдяки цьому начинка не тектиме. Відщипую шматок тіста, формую круг і на нього — начинку. Заліплюю пиріжок і викладаю на деко, застелене пергаменто­м. Те саме роблю з рештою тіста. Пиріжки залишаю на 20 хвилин, щоб підійшли. Змащую яйцем і посипаю кунжутом. Випікаю за температур­и 180 градусів 25–30 хвилин.

Смачні також смажені пиріжки із малиною. На їхнє приготуван­ня витрачаєть­ся набагато менше часу.

Нагріваю 250 мілілітрів води до 35 градусів. Якщо вона буде холодна чи гаряча, тісто не вдасться. Всипаю чайну ложку цукру та додаю 25 грамів пресованих дріжджів ”Духмяна Хата”. Беру саме їх, бо нікометри завдовжки та 20 см завширшки мав найбільший в Україні малиновий пиріг. Його приготувал­и в селі Костівка Брусилівсь­кого району Житомирськ­ої області торік. Десерти з цією начинкою стали такі популярні, що на їхню честь 2015 року вигадали окреме свято — день пиріжків із малиновим варенням. Його відзначают­ь 19 липня.

ли не підводять. Всипаю склянку просіяного борошна та настоюю опару 40 хвилин. Тоді додаю чайну ложку солі, пів чайної ложки цукру та склянку борошна й замішую тісто. Щоб було еластичне й не прилипало до рук, вливаю дві столові ложки олії. Для начинки змішую 400 грамів малини і 100 грамів цукру. Відщипую шматок тіста й формую пиріжки. Смажу на розігрітій олії 15 хвилин на середньому вогні. Викладаю на паперовий рушник, щоб забрати зайвий жир.

Опару настоюють 40 хвилин

хмалю. Рівномірно розподіляю ягоди. Із залишків тіста, трохи пересипани­х цукром, розкачую смужки й прикрашаю пиріг. За бажанням можна вирізати квіти чи листочки й додатково їх викласти як декор. Випікаю десерт за температур­и 180 градусів до підйому. Змащую яйцем і готую ще 30 хвилин. Коли пиріг охолоне, посипаю цукровою пудрою.

 ??  ?? Тісто на пиріжки замішують на молоці. Годину настоюють у теплі, щоб підійшло. Має бути м’яке та еластичне
Тісто на пиріжки замішують на молоці. Годину настоюють у теплі, щоб підійшло. Має бути м’яке та еластичне

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine