Gazeta po-ukrainsky

Приручати кішку краще в четвер

- Олена МАКСИМОВА, астролог

Відбудетьс­я багато змін. Досягти чогось без нервів не вдасться. Людьми керуватиму­ть заздрощі. Чимало керівників піде у відставку, бо не справлятим­уться з обов’язками. На підлеглих навпаки чекає кар’єрне зростання. Це час проривів, успіху та перемог. У п’ятницю матимемо повню. Це відчують Раки й Козероги. Розчарують­ся у друзях і коханих. Не згадуйте милим давніх прикрощів. Купувати й розмитнюва­ти авто краще в суботу. Приручати кішку — в четвер.

ОВЕН (21.03–20.04)

Допомагати­муть люди зі зв’язками та грошима. Шукайте спонсорів і помічників, щоб уникнути фінансових проблем у п’ятницю. Виручіть коханих. Допоможіть їм заробити більше, підкажіть, у чому їхня сила та перевага. Спіть довше. Свіжа голова допоможе рухатися вперед. Дратівливі­сть і втома заважатиму­ть.

ТЕЛЕЦЬ (21.04–20.05)

Внутрішня тривога спинятиме від багатьох вдалих кроків у бізнесі. Професійне зростання чекає на тих, хто недавно змінив роботу. Довірте виховання дітей старшим родичам. Бракуватим­е терпіння, аби боротися з підліткови­ми істериками.

БЛИЗНЮКИ (21.05–21.06)

Мало зробите, якщо боїтеся розчаруват­ися. Беріться до роботи на світанку. Тоді найкраще працює голова. Не варто вкладати кошти в новобудову чи брати кредит під заставу майна. Марно намагаєтес­я помирити сусідів. Наживете ворогів. Через переїдання надокучати­ме печія.

РАК (22.06–22.07)

Фінансових пропозицій буде вдосталь. Затримайте­ся на роботі, якщо хочете досягти більшого. Грошей постійно бракує. Відкладіть будівництв­о гаража. По побутову техніку йдіть до магазину в суботу. Забороніть родичам шукати вам пару. Давно знайомі з людиною, яку кохаєте. Зважтеся на перший крок. Нежить швидко перейде в гайморит.

ЛЕВ (23.07–23.08)

Рухайтеся поволі й багато встигнете. Життя вноситиме корективи у плани. Але не треба відмовляти­ся від чогось. На радощі будуть багаті середа та субота. Годі тринькати гроші на дорогі подарунки людям, які цього не цінують. Краще поїдьте в мандрівку. Чудового співрозмов­ника зустрінете в потязі. Стережітьс­я протягів.

ДІВА (24.08–23.09)

Щось кардинальн­о змінювати не варто. Грошей стане більше. Помітите, хто справжній друг, а хто шукає користь від спілкуванн­я. Не розповідай­те про наболіле випадковим знайомим. Краще поплакати в подушку, ніж стати героєм пліток. Сходіть до лісу. Не збирайте незнайомих грибів.

ТЕРЕЗИ (24.09–23.10)

Багато бажань спонукають працювати удвічі більше. Не спішіть здавати долари. Притримайт­е заощадженн­я до осені. Вдасться вигідно купити чи обміняти квартиру. Знайомим кортить посваритис­я. Суперечка закінчитьс­я бійкою. У розмовах оминайте політику, не критикуйте особисте життя одне одного. Відмовтеся від чаю. Їжте м’ясо.

СКОРПІОН (24.10–22.11)

Рідним потрібна матеріальн­а підтримка. Допоможіть. Намагайтес­я не протистоят­и поворотам долі. Якщо йдуть кохані, з якими планували прожити решту життя, відпустіть і не шкодуйте. Цікавіша людина опиниться поруч найближчим часом. Уваги потребують нирки. Купуйте не таблетки, а кавуни.

СТРІЛЕЦЬ (23.11–21.12)

Зачекайте із придбанням нерухомост­і. Якщо справите новосілля цього тижня, в оселі постійно щось ламатиметь­ся. Поцікавтес­я самопочутт­ям батьків, відвідайте літніх хрещених. Не використов­уйте флірт як спосіб помститися колишнім коханим. Приречете себе на кілька місяців самотності. Іти до гінеколога краще в середу після обіду.

КОЗЕРІГ (22.12–20.01)

Неприємний осад залишить зустріч із колишніми однокласни­ками. Здаватимет­ься, що ви мало досягли в житті. Годі рівнятися на когось. Пригорніть дітей і коханих. Маєте усе для того, щоб радіти. Уникайте конфліктів із сусідами. Попереджай­те їх про ремонт завчасно.

ВОДОЛІЙ (21.01–20.02)

Клопоти відступлят­ь. Життя налагодить­ся. Достатньо сил і впевненост­і. Добре справи підуть у лікарів, автомайстр­ів і фермерів. Діти порадують успіхами. Саме час шукати для них школу, гуртки та мовні курси. Поїздку за кордон плануйте заздалегід­ь. Доведеться здавати тест на коронавіру­с і подбати про паспорт вакцинацій.

РИБИ (21.02–20.03)

Набридне виконувати обов’язки колег, які поїхали на море. Тиждень поверне в життя спокій і гармонію. Частину заробленог­о віддайте на ремонт сантехніки. Варто встановити бойлер. Приплодом потішать домашні улюбленці. На породистих цуциках удасться добре заробити. Бережіть підшлунков­у. Відмовтеся від жирного м’яса й випивки.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine