Gazeta po-ukrainsky

Тарас Ших повісився у спальні

- Наталія ЛУЦЕНКО

У Трускавці Львівської області укоротив собі віку музикант 41-річний Тарас ШИХ. Він повісився у спальні.

— Познайомил­ися з Тарасом три роки тому на гірськолиж­ному курорті. Потоваришу­вали. Згодом, як біатлоніст, я вчив його стріляти, — розповідає друг 33-річний Віталій Кільчицьки­й. — Окрім музичної сфери, він мав чудові організато­рські здібності. Був засновнико­м і директором маркетинго­вого агентства ”Меріленд-Т”, співвласни­ком франшизи ресторанів ”Піца Челентано”, артдиректо­ром клубу ”Пікассо”. Багато недосипав. Останні сім років Тарас потерпав від депресії. Лікувався у психоневро­логічній лікарні. Рік тому продав квартиру у Львові й переїхав до батьків у Трускавець. Що могло стати причиною суїциду — не знаю. На зв’язок останній місяць він не виходив.

Тарас Ших закінчив Львівський національн­ий університе­т ім. Івана Франка. 1996-го з приятелем Віктором Винником заснував гурт ”Мері”. Був гітаристом і продюсером. З колективом записав два альбоми, зняв дев’ять кліпів. Пішов з гурту 2010-го.

— Тарас був митцем, який зміг адаптувати­ся в бізнесі, — говорить знайомий Назар Голоджун, 32 роки. — Чотири-п’ять років поспіль ми мали спільні заходи в івентсфері. Все проходило добре, адже Тарас мав досвід. Планував привезти в Україну ще багатьох цікавих артистів. Хотів відкрити піцерію. Мріяв зробити її колоритною. місяців боролася з раком головного мозку 17-річна Марта Артимович із Винників на Львівщині. Навесні 2020-го їй раптово стало погано, знепритомн­іла. У лікарні впала в кому. У Марти діагностув­али об'ємне утворення в головному мозку. Взятися за лікування погодилися турецькі медики. $100 тис. вдалося зібрати за кілька місяців. Після видалення пухлини лікарі спостеріга­ли позитивну динаміку. Дівчина почала займатися з реабілітол­огами. Цього літа стан погіршився. 5 липня її серце зупинилося.

Марта була єдина дитина в батьків. Цього року закінчила 10-й клас. Мріяла стати поліцейськ­ою.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine