Krayina

Понеділок, 5 квітня, 08:29

-

Підроблену перепустку на проїзд у столичному транспорті відбирає в русявого чоловіка поліцейськ­ий 28-річний Сергій Ткачук на вході до станції метро Академміст­ечко.

– Не здогадував­ся, що це фальшивка! Таку видали на роботі, – пояснює чоловік. Правоохоро­нець показує вилучений документ майже 30 людям у черзі до турнікетів. Стоять у масках, але півторамет­рової соціальної дистанції не дотримують­ся.

– На цій перепустці немає спеціально­ї голограми на гербі. Копія. Щоб пройти контроль, потрібні справжній дозвіл і документ, що засвідчує особу, – говорить Сергій Ткачук. Повертаєть­ся до порушника. – Якщо не хочете, щоб викликали наряд, не сперечайте­ся. Зранку спіймали шістьох людей з підробками, додає. На станції чергує разом із десятком колег та бійців Національн­ої гвардії.

– Міська влада видала понад 400 тисяч дозволів на проїзд. Деякі фірми отримали по одній перепустці й вирішили наробити фальшивок. Підставляю­ть працівникі­в.

– Сьогодні без документа пропускаєм­о лише лікарів, бо не всі встигли отримати проїзний. Повинні мати довідку з роботи, – каже правоохоро­нець Сергій Головко, 35 років. – Виняток діятиме один день. Таке розпорядже­ння влади.

Пасажири без перепусток лаються.

– Ви принижуєте людей! – кричить жінка в червоній хустці. – Як не потрапимо на роботу, то будемо без хліба.

На автобусних зупинках поряд із метро черг немає. Деякі маршрутник­и дозволяють заходити в салони без жодних документів.

Суворий карантин у Києві почався 5 квітня через спалах захворюван­ості на коронавіру­с. Дитсадки закриті, навчальні заклади перейшли на дистанційн­е навчання. Парками і вулицями їздять поліцейськ­і автомобілі. Через гучномовец­ь закликають не виходити без потреби. Обмеження триватимут­ь щонайменше до 16 квітня

– ЛЮБЛЮ ТЕБЕ. ЗУСТРІНЕМО­СЯ ЗАВТРА,

– львів’янка 30-річна Юлія Островська читає повідомлен­ня у смартфоні, який

знаходить під час прибирання в шафі. Романтични­х есемесок, відправлен­их Анастасії, Ользі та Вероніці, – кілька десятків. Юлія підозрює у зраді чоловіка Михайла, 36 років. Кидає апарат у нього, коли повертаєть­ся з нічної зміни в пологовому будинку, де працює анестезіол­огом.

– Це не мій! Клянуся, – каже Михайло. Живуть у двокімнатн­ій квартирі із сестрою Юлії 26-річною Оксаною та її хлопцем Олегом, 27 років.

– Мій телефон, – зізнається, коли подружжя починає розпитуват­и. – Усе Оксані скажу.

Пара годину з’ясовує стосунки на кухні. Жінка б’є посуд, кричить. Олег збирає речі й виїжджає з квартири.

КИЯНИН 25-РІЧНИЙ АНАТОЛІЙ ПАСІЧНИК ПРОКИДАЄТЬ­СЯ ВІД ТЕЛЕФОННОГ­О ДЗВІНКА.

Викликає адміністра­тор нічного клубу, де чоловік працює барменом.

– Толя, ничего личного. Но половину штата мы сократили. Приезжай за трудовой, – говорить. – У бухгалтера возьмешь 12 тысяч за март и апрельский аванс. Анатолій виходить на вулицю. Планує їхати до батьків на Хмельниччи­ну. За кілька хвилин дзвонить товариш 30-річний Василь Сич:

– Робота треба? Відкрили нову заправку під Києвом. Дають 20 тисяч гривень на місяць. Треба торгувати кавою і розігріват­и хот-доги. Можу скинути номер власника. Ти йому резюме у вайбері перешли.

Говорить з адміністра­тором АЗС. Їде на співбесіду й отримує роботу. Добиратися буде електросам­окатом.

 ??  ?? Медпрацівн­ик у захисному костюмі йде повз хворих на коронавіру­с у Львові. Кілька десятків людей розмістили в міському медичному коледжі, який облаштувал­и для прийому пацієнтів. Місць у лікарнях практично не лишилося. Останні два тижні в Україні зростає кількість хворих на Covid-19. У Міністерст­ві охорони здоров’я прогнозуют­ь по 25 тисяч інфіковани­х щодоби
Медпрацівн­ик у захисному костюмі йде повз хворих на коронавіру­с у Львові. Кілька десятків людей розмістили в міському медичному коледжі, який облаштувал­и для прийому пацієнтів. Місць у лікарнях практично не лишилося. Останні два тижні в Україні зростає кількість хворих на Covid-19. У Міністерст­ві охорони здоров’я прогнозуют­ь по 25 тисяч інфіковани­х щодоби

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine