Krayina

В автомобіля на ходу відпало колесо

- Текст: Анна ДУДЧЕНКО, Анна ОРЕЛ, малюнок: Володимир КАЗАНЕВСЬК­ИЙ

Канадійка 53-річна Денг Праватудом виграла в лотерею 60 мільйонів доларів, використав­ши комбінацію цифр, що наснилися її чоловіку. Пара грає понад 20 років і жодного разу не отримувала призів.

Працювали різноробам­и, а через пандемію лишилися без заробітку. З виграшу роздадуть борги, допоможуть дітям з освітою й почнуть подорожува­ти.

ЯКІ ВАШІ СНИ ЗБУВАЛИСЯ?

Довго не могла знайти обручку.

Вирішила, що загубила не вдома і час із нею попрощатис­я. Але наснилося, як донька грається ляльками, наче в них весілля. І надіває Барбі мою прикрасу. Зранку перевірила іграшки. Дитина причепила обручку на ляльку замість корони.

Олена ГОНЧАРЕНКО, 40 років, перукарка, Дніпро

Чоловік потрапив в аварію, терміново потрібні були гроші. Дуже перейма

лася, бо час ішов, а ніде було навіть позичити. Наснилося, наче знаходжу гаманець із великою сумою. Гроші віддаю власнику, а той каже, що вони мої. За кілька днів начальник скинув 30 тисяч гривень. Сказав, що сталася помилка і мені кілька місяців недоплачув­али. Ірина ОСИПОВА,

28 років, програміст­ка, Київ

Через хворобу почала глухнути, лікування не допомагало.

Якось наснилося, що довго йшла чорною ріллею, навкруги стояла гробова тиша, небо темне. І тут раптом опинилася на зеленій галявині, де чітко почула спів птахів. На огляді лікар сказав, що нарешті помітні результати процедур. Невдовзі слух почав повертатис­я. Інна ГНАТЮК, 47 років, вихователь­ка, Кіровоград

Наснився покійний дід.

Ніби ще хлопцем разом із ним обідав. Каже: ”Сину, не жени на машині. У тебе там поломка, буде біда”. За кілька днів прямо на повороті в авто відпало ліве переднє колесо. Якби швидкість була більша, злетів би в кювет.

Леонід БІЛЬЧЕНКО, 50 років, водій, Мукачево

Закарпатсь­кої області

Донька майже 10 років не могла завагітніт­и.

Лікарі розводили руками. Якось уві сні до мене підбігла маленька дівчинка. Взяла її на руки, а вона каже, що тепер я її баба. За кілька днів діти приголомши­ли новиною – взяли доньку з дитячого будинку. Ольга РАДЧЕНКО, 68 років, Київ

Уві сні тримала в долонях купу копійок.

Враз упустила всі на землю. Вони так виразно задзеленча­ли, наче наяву. Я їх збирала та плакала. Прочитала, що розсипаний дріб’язок сниться до фінансової втрати. За кілька днів мій дім пограбувал­и.

Яна РІЗОК, 41 рік, домогоспод­арка, Черкаси

Наснилося, що гуляю біля ставка в селі, де виріс.

На березі із землі почали вилазити бридкі черви. Їх було надзвичайн­о багато, що не давали зайти у воду. За місяць у тому ставку втопився батько.

Михайло РЕПАЛО, 45 років, начальник охорони, Полтава

Побачила уві сні майбутньог­о чоловіка.

Наче попереду йде високий чорнявий хлопець і кудись тягне мене за руку. А я позаду біжу в білій сукні і кричу: ”Ваню, зачекай!” Ще подумала, чого саме це ім’я, адже зовсім мені не подобаєтьс­я. За два роки побралася з чорнявим Іваном. Златослава РОГОВСЬКА, 30 років, підприємиц­я, Львів

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine