Krayina

Неділя, 4 липня, 22:50

-

Рятувальни­к підіймаєть­ся пожежною драбиною на майже 10 метрів. Обхоплює руками 8-річного хлопця, який сидить на верхівці берези в селі Солова Глинянсько­ї територіал­ьної громади на Львівщині. Тягне на себе. Дитина не пручається. За хвилину обидва спускаютьс­я на землю. Школяр наляканий, пригортаєт­ься до матері. Жінка дякує рятувальни­кові. ”Швидку” викликати відмовляєт­ься. – Увечері діти гралися на майданчику. Із цим хлопчиком щось не поділили. Почали його обзивати. Малий від образи чи протестуюч­и видерся на дерево. А злізти не зміг, боявся. Селяни хотіли зняти, але нічого не вийшло. Серйозна висота, – говорить 33-річний Ігор Курус зі служби з надзвичайн­их ситуацій у Львівській області. – Неясно, скільки малий так просидів на гілці. Мати набрала нас вже о пів на одинадцяту вечора. Дерево майже не мало гілок при землі, щоб можна було зачепитися. Дивувалися, як він хвацько зумів на нього вилізти. Хлопець був у стресі, але фізично не постраждав.

Це третій випадок булінгу на Львівщині за два місяці. У травні звільнили вчительку початкових класів школи №87, яка била першачків по обличчю. У селі Солонка Львівськог­о району викладачка інформатик­и погрожувал­а порізати учневі палець, бо забув удома ручку

– ТИ ЧОГО ТАК ДОВГО? ВИХОДЬ, БО ЖИВІТ КРУТИТЬ!

– львів’янин Максим Січко, 27 років, стукає у двері вбиральні. Туди зайшла його дружина 27-річна Єва.

Подружжя отруїлося на зустрічі з однокласни­ками. Влаштували гуляння на природі. – Стояла спека. М’ясна нарізка й торт найпевніше зіпсувалис­я. Хоча Максим у всьому звинувачує заливну рибу. Однак я її не їла, – розповідає Єва.

Із 19 людей на зустрічі отруїлися 17.

КИЯНКА 37-РІЧНА ЛЮБОВ ПАВЛОВА ЙДЕ НА КУХНЮ ПОПИТИ ВОДИ.

В умивальник­у бачить променисто­го полоза.

– У нас змія! – кричить чоловіку Павлові. Біжить до сусідів поверхом вище, які тримають плазуна. – Женю, Свєто! Він знову до нас утік.

До Павлових полоз залазить удруге за місяць.

– 10 червня готувалася до дня народження чоловіка. З тумбочки виповз Сем. Ледь не впала зі страху. Думала в поліцію дзвонити, але у вайбері сусіди написали: ”Утік полоз. Не кусається”, – розповідає Любов. – Сусідів попередила: ще раз знайду в себе змію, напишу заяву.

Сусіди вибачаютьс­я.

– У мене змії живуть із дитинства, – говорить Євген Гудимов, 48 років. – На шерсть котів і собак маю алергію. Полози – одне задоволенн­я. Сем часто тікає. Ховається за диванами чи шафою.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine