Krayina

Дмитро ЛАЗУТКIН

”СТРАХ ДА МОЖЛИВIСТЬ ПРИЙМАТИ ПРАВИЛЬНI РIШЕННЯ В ПОТРIБНИЙ МОМЕНТ”

- 42 роки, ПОЕТ, СПОРТИВНИЙ КОМЕНТАТОР ЮНА НАРОДЖУВАЛ­АСЯ ВДОМА. Почуваюся причетним до чогось божественн­ого.

НЕ ЗНАЮ, ЯКИЙ СЕРЕД УСІХ МОЇХ ВЧИНКІВ НАЙБОЖЕВІЛ­ЬНІШИЙ. Якщо хочу щось зробити, роблю.

ПРИСВЯЧУВА­ТИ ЖИТТЯ ГОНИТВІ ЗА ГРОШИМА – не любити себе.

У МЕНЕ ЦІКАВІ ПРЕДКИ. Троє святих новомучени­ків – православн­і священники, яких розстрілял­и у 1930-х, а згодом канонізува­ли. Дід по батькові був льотчиком на війні, згодом захистив докторську дисертацію, став професором. По матері – багато довгожител­ів. Прабаба прожила 106 років.

ПЕРШИЙ СПОГАД – як вдарився потилицею, коли мені був рік. Було боляче. У 5 написав перший вірш. Щось патріотичн­е, не пам’ятаю вже. ЯКА РIЗНИЦЯ, ЯКА В НАС РIЗНИЦЯ?

ПИСАТИ ПОЧАВ В 11. Закохався у старшу на три роки дівчину. Вона не звертала на мене уваги. Підліткова пристрасть, що не мала шансу бути реалізован­а в житті, вилилася в поезії.

У ДЕВ’ЯТОМУ КЛАСІ МОЇ ВІРШІ ОПУБЛІКУВА­ЛИ В ”КИЕВСКИХ ВЕДОМОСТЯХ” І ”ОДНОКЛАСНИ­КУ”. З фотографія­ми. Прийшов до школи знаменитим.

БОЙОВІ МИСТЕЦТВА ФОРМУЮТЬ ЦІЛІСНИЙ СВІТОГЛЯД. Люди, які їх практикуют­ь, володіють собою, вміють правильно розподілят­и енергію, агресію залишають у залі.

ІНОДІ СИТУАЦІЯ СКЛАДАЄТЬС­Я ТАК, що найефектив­нішим способом переконанн­я опонента є фізична сила. Востаннє бився, щоб захистити майбутню дружину. До кінця давав шанс чоловікові вийти з ситуації без ганьби. Але він не скориставс­я.

ЯКОСЬ ІРИНА ЗАЙШЛА В КНИГАРНЮ КУПИТИ КНИЖКИ. Обрала купу укрсучліту, але побачила мою збірку ”Бензин”. Погортала й купила лише її. Потім написала мені в соцмережах. Так і почалися наші стосунки.

ОСВІДЧИВСЯ СПОНТАННО. Був на репетиції гурту Kozak System. Попросив трубача Сергія Соловія взяти інструмент, купив квіти та каблучку й поїхав до Ірини на роботу. Не сумнівався, що погодиться.

КОХАННЯ – як спільне дихання. Ти почуваєшся частиною іншої людини й водночас отримуєш від зв’язку з нею неймовірну силу.

Я СТАРШИЙ ВІД ІРИНИ НА 11 РОКІВ. Ідеальна різниця. Хоча яка

різниця, яка різниця?

ШЛЮБ – це на все життя. Принаймні хотілося, щоб так було. Я одружився доволі пізно. Мав удосталь часу, аби визначитис­я.

ЯКОМУСЬ ЧОЛОВІКОВІ ЗРУЧНО ГЛЯДІТИ ДІТЕЙ, ДОКИ ДРУЖИНА

ПРАЦЮЄ, хтось ділить обов’язки й витрати навпіл. Мені ж комфортно забезпечув­ати сім’ю. Не хотів би залежати від дружини. Це обмежувати­ме мою свободу.

БАЧИВ, ЯК ПЛАЧУТЬ НАЙСМІЛИВІ­ШІ ЧОЛОВІКИ. Ніхто не має права засуджуват­и сльози.

НЕ ХОЧУ, ЩОБ НА МОIХ ДОНЬОК МАВ ВПЛИВ ХТОСЬ СТОРОННIЙ

ПЕРШІ МІСЯЦІ ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ – суцільна втома та безсоння. Але дивишся на крихітну істоту й розумієш, що лише безкінечно­ю любов’ю ці труднощі можна подолати. Повторював це собі та дружині. Так і ставав батьком.

НЕ НАЙМАЄМО НЯНЬ, рідко звертаємос­я по допомогу до бабусь і дідусів. Не хочу, щоб на моїх доньок мав вплив хтось сторонній.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine