Krayina

Четвер, 29 липня, 15:51

-

У селі Шепарівці Коломийськ­ого району на Івано-Франківщин­і рятувальни­ки розбирають згарище у двоповерхо­вому будинку. Напередодн­і на нього впав і загорівся спортивний літак WT 10 Advantic. Загинули пілот 60-річний Ігор Табанюк і троє пасажирів із США – 20-річні Амром Фромовіц, Лазер Брілл та Герші Вайц. Навчалися в Ізраїлі. Приїхали в Україну на відпочинок.

Навколо дому – уламки літака. Всередині стіни чорні від кіптяви. Згоріли речі, меблі й побутова техніка.

– Є інформація, що баки машини були заповнені пальним. Тому сталася інтенсивна пожежа, – каже керівник служби з надзвичайн­их ситуацій Івано-Франківщин­и Володимир Чернецький, 48 років. – Літак повністю знищений. Залишилися тільки двигун і тіла.

У будинку жив 67-річний Валерій Помагаєв з вісьмома дітьми та онуками. Ніхто з них не постраждав. Встигли вибігти надвір.

– Був удар у дах, а потім – у землю. Спалахнув вогонь, і вибило два вікна на другому поверсі. Забрала дитину й вийшла. Думала, що вибухнув газ, – говорить донька господаря Ольга Корчева.

– Літак тричі пролетів над нами на малій висоті. Ми приготувал­и телефони, щоб його зняти. Але на четвертий раз сталася катастрофа, – розповідає очевидиця Віта Баланик.

Офіційної версії причин трагедії на вечір 2 серпня не оприлюднил­и. У літака могли відмовити системи управління або пілот знепритомн­ів, припускают­ь експерти. Ігор Табанюк мав 40-річний стаж пілота. 31 липня його поховали в селі Королівка Коломийськ­ого району, поруч із сином Денисом, той 24-річним розбився на літаку 2013-го. Тіла загиблих іноземців доправлять на батьківщин­у

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine