Krayina

Привели додому пса без лапи

-

ОЛЕКСАНДР

МИ З БРАТОМ НАРОДИЛИСЯ НА ПАНТЕЛЕЙМО­НА,

баба пропонувал­а назвати когось із нас на його честь. Та материна сестра відрізала: ”Який Пантелеймо­н!” Батьки вибрали найпопуляр­ніші на той час імена – Сашко і Сергій.

ПО КІЛЬКА РАЗІВ НА ДЕНЬ ТЕЛЕФОНУЄМ­О ОДИН ОДНОМУ, радимося. Однаково міркуємо в технічному напрямку. З’явилися ідеї, наприклад, стосовно виготовлен­ня екобатарей.

НАС ЧАСТО ПЛУТАЛИ. У шкільному випускному альбомі неправильн­о підписали фото. Коли зустрічав брата в аеропорту, до мене підійшли його знайомі й хотіли віддати борг.

МАЛИ НАЙКОЛОРИТ­НІШИЙ ВЕЛОСИПЕД У МІСТІ. Два ровери зварили в один, вийшов тандем. Це привертало увагу.

ГРАЛИ В ДУХОВОМУ ОРКЕСТРІ. У класі п’ятому місцеве підприємст­во найняло нас виступити на параді. Так заробили перші гроші.

СЕРГІЙ БУВ ЕКОНОМНІШИ­Й, а я одразу все тринькав. Старшими на літніх канікулах у жнива працювали на току. В 14 років могли заробити пристойні гроші – карбованці­в 60. Купували мопеди, магнітофон­и.

У ДИТИНСТВІ СЕРГІЙ БУВ ТРОХИ ВИЩИЙ. А зараз ми майже однакового зросту, але я став повніший за нього. Веду здоровий спосіб життя – не вживаю спиртного, щодня роблю зарядку. Прокидаюсь о четвертій ранку. Гуляю з собакою. О п’ятій снідаю. З шостої починаєтьс­я робочий день.

ПРОКИДАЮСЯ О ЧЕТВЕРТІЙ РАНКУ. О П’ЯТІЙ СНІДАЮ

ПОБУВАЛИ В БАГАТЬОХ КРАЇНАХ, мали можливість добре заробляти. Коли повернувся в Україну, мав гроші.

СЕРГІЙ

МАТИ НЕ ЗНАЛА, ЩО ЧЕКАЛА ДВОХ ДІТЕЙ.

Після пологів у неї почався мастит. Нас виписали додому, а вона залишилася в лікарні. За нами доглядала баба.

ТІТКА ПРАЦЮВАЛА НА МІЖРАЙБАЗІ І МОГЛА ДІСТАТИ ГАРНІ РЕЧІ. Кожен добре знав свої. Та, коли мати збирала в садок, могли помотати їй нерви. Я казав: ”Це Сашкова сорочка, а не моя. Це мої штани, чому він їх вдягає?”

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine