Krayina

Хлопець більше уваги приділяв Ані. Я плакала

- Каша чи омлет, кава. шокований. текст: й важила більше. На сніданок – вівсяна я була поруч. Ольга ГОНЧАРУК, Хлопець був фото надали сестри ОПАНАСЮК

АННА

ВІД НАРОДЖЕННЯ БАТЬКИ НАС НЕ ВІДРІЗНЯЛИ.

Дідусь придумав надіти на різні руки червоні нитки. Та їх знімали, коли нас купали.

Я З’ЯВИЛАСЯ НА СВІТ РАНІШЕ

ПО ТЕЛЕФОНУ НАС ЧАСТО ПЛУТАЮТЬ. Лише наші музиканти, які мають абсолютний слух, можуть відчути різницю.

У ШКОЛІ, ЩОБ РОЗРІЗНЯТИ, НАМ ПРОПОНУВАЛ­И НАДІТИ БЕЙДЖИКИ чи зробити татуювання. Врешті вчителі розсадили нас по різних кутках.

У СТРАВАХ МАЄМО СХОЖІ СМАКИ. БЛИЗЬКИХ НЕ РОЗІГРУВАЛ­И. Але я могла за сестру поговорити телефоном з батьками чи з друзями.

ЯКОСЬ РАЗОМ ПРИЙШЛИ НА ПОБАЧЕННЯ. ТІЛЬКИ РАЗ МИ БУЛИ ДАЛЕКО ОДНА ВІД ОДНОЇ. Після весілля Марія з чоловіком поїхала в тур Європою. А я залишилася в Києві.

КОЛИ МАША НАРОДЖУВАЛ­А,

МАРІЯ

НЕДАВНО ГУЛЯЛИ В МАРІЇНСЬКО­МУ ПАРКУ.

Поліцейськ­ий довго йшов поруч. Потім сказав: ”Ви так класно разом виглядаєте”.

У НАС ВИНИКАЮТЬ ОДНАКОВІ ДУМКИ. Ми вже до цього звик ли. В компанії можемо просто подивитися одна на одну, й Аня вже розуміє, що хочу сказати. Кузьма Скрябін колись говорив про нас: ”Між вами ніби блютуз працює, одна тільки подумала, друга зрозуміла”.

У ШОСТОМУ КЛАСІ ЗАКОХАЛИСЯ В ОДНОГО ХЛОПЦЯ. Страждали, сварилися. Він більше уваги приділяв Ані. Я плакала. А потім бабуся сказала: ”Не повинні через хлопців сваритися, бо ви одна одній – найближчі”.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine