Krayina

БРЕХНЯ ДЕОЛІГАРХІ­ЗАЦІЯ –

-

ЗБИРАЮТЬСЯ, ЩОБ НАЛАГОДИТИ ОСОБИСТІ КОНТАКТИ. ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ МАЄШ РОЗУМІТИ, ЩО ДУМАЄ ТВІЙ ПОТЕНЦІЙНИ­Й ВОРОГ АБО ПАРТНЕР. ХОТІЛИ МИ СТАЛИ СВІДКАМИ ЗУСТРІЧІ, БО ВОНИ ПОКАЗАТИ ЦЕ.

КОМУ – ПИТАННЯ. НА ПУБЛІЧНІЙ ЧАСТИНІ ЗАХОДУ НЕ ВИРІШУЮТЬ НІЧОГО. ВСЕ РОБЛЯТЬ У ЗАКРИТИХ ЧАСТИНАХ ВІПЛОЖ. ЦЕ НЕНОРМАЛЬН­О ДЛЯ ТОГО, ХТО МАЄ МОРАЛЬНО-ЕТИЧНИЙ КОДЕКС. ТА В ПОЛІТИЦІ ЛЮДИ СТАЮТЬ ЦИНІЧНИМИ. ПІДХОДЯТЬ ДО ОЛІГАРХІВ ЯК КОЛЕГ ПО ЦЕХУ. БО НАДІЛЕНІ ПОВНОВАЖЕН­НЯМИ, МАЮТЬ РЕСУРСИ ВПЛИВУ. ВІД САМОГО ПОЧАТКУ. ЗЕЛЕНСЬКИЙ НА СТАРТІ ГОВОРИВ, ЩО ПРОВЕДЕМО ДЕОЛІГАРХІ­ЗАЦІЮ І ДЕМОНОПОЛІ­ЗАЦІЮ. І ПЕРШЕ, ЩО ЗРОБИВ, – ПЕРЕТВОРИВ НА ІМПОТЕНТІВ АНТИМОНОПО­ЛЬНИЙ КОМІТЕТ.

ЗАКОН ПРО ОЛІГАРХІВ – ВІТРИНА. А ДОКИ ВСІ ПРО НЬОГО ГОВОРЯТЬ, З ІНШОГО ЗАКОНОПРОЄ­КТУ – 5600 – МОНОБІЛЬШІ­СТЬ ДОМОВЛЯЄТЬ­СЯ ВИКИНУТИ НОРМУ ПРО ПОДАТОК НА ЗЕЛЕНУ ЕНЕРГЕТИКУ. ДЕ ГОЛОВНИЙ БЕНЕФІЦІАР – РІНАТ АХМЕТОВ. ДЕОЛІГАРХІ­ЗАЦІЯ ВИЯВИЛАСЯ ВЕЛИКИМ ФЕЙКОМ. ЄДИНЕ ДОБРЕ – ВІДСУНУЛИ ВІКТОРА МЕДВЕДЧУКА. БО ВІН БЕЗУМОВНЕ АНТИУКРАЇН­СЬКЕ ЗЛО

 ?? ?? Юрій НІКОЛОВ, 48 років, редактор сайту ”Наші гроші”
ОЛІГАРХИ, НАРОДНІ ДЕПУТАТИ Й МІНІСТРИ ЗІБРАЛИСЬ У ВІПЛОЖІ НА СТАДІОНІ ” ОЛІМПІЙСЬК­ИЙ” У СТОЛИЦІ ПІД ЧАС ГРИ ”ДИНАМО” – ” БЕНФІКА”
14 ВЕРЕСНЯ. ПРО ЦЕ У ФЕЙСБУКУ НАПИСАВ ЖУРНАЛІСТ МИХАЙЛО ТКАЧ:
” ІГОР КОЛОМОЙСЬК­ИЙ СПІЛКУВАВС­Я З КЕРІВНИКОМ ФРАКЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА В ПАРЛАМЕНТІ ДАВИДОМ АРАХАМІЄЮ. ПРИСУТНІ БУЛИ КЕРІВНИК НАФТОГАЗУ ЮРІЙ ВІТРЕНКО, МІНІСТР РОЗВИТКУ ГРОМАД І ТЕРИТОРІЙ ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ, МІНІСТР КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ ОЛЕГ НЕМЧИНОВ, ГОЛОВА БЮДЖЕТНОГО КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЮРІЙ АРИСТОВ, НАРДЕП МИКОЛА ТИЩЕНКО, ВІЦЕПРЕМ’ЄР ОЛЕГ УРУСЬКИЙ, ВЛАСНИК МЕРЕЖІ АТБ ГЕННАДІЙ БУТКЕВИЧ, ФУТБОЛЬНІ ЗАВСІДНИКИ БРАТИ СУРКІСИ, ДЕПУТАТ СЕРГІЙ ЛЬОВОЧКІН І Б АГАТО ІНШИХ”
Юрій НІКОЛОВ, 48 років, редактор сайту ”Наші гроші” ОЛІГАРХИ, НАРОДНІ ДЕПУТАТИ Й МІНІСТРИ ЗІБРАЛИСЬ У ВІПЛОЖІ НА СТАДІОНІ ” ОЛІМПІЙСЬК­ИЙ” У СТОЛИЦІ ПІД ЧАС ГРИ ”ДИНАМО” – ” БЕНФІКА” 14 ВЕРЕСНЯ. ПРО ЦЕ У ФЕЙСБУКУ НАПИСАВ ЖУРНАЛІСТ МИХАЙЛО ТКАЧ: ” ІГОР КОЛОМОЙСЬК­ИЙ СПІЛКУВАВС­Я З КЕРІВНИКОМ ФРАКЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА В ПАРЛАМЕНТІ ДАВИДОМ АРАХАМІЄЮ. ПРИСУТНІ БУЛИ КЕРІВНИК НАФТОГАЗУ ЮРІЙ ВІТРЕНКО, МІНІСТР РОЗВИТКУ ГРОМАД І ТЕРИТОРІЙ ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ, МІНІСТР КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ ОЛЕГ НЕМЧИНОВ, ГОЛОВА БЮДЖЕТНОГО КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЮРІЙ АРИСТОВ, НАРДЕП МИКОЛА ТИЩЕНКО, ВІЦЕПРЕМ’ЄР ОЛЕГ УРУСЬКИЙ, ВЛАСНИК МЕРЕЖІ АТБ ГЕННАДІЙ БУТКЕВИЧ, ФУТБОЛЬНІ ЗАВСІДНИКИ БРАТИ СУРКІСИ, ДЕПУТАТ СЕРГІЙ ЛЬОВОЧКІН І Б АГАТО ІНШИХ”

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine