Ukrayina Moloda

Бажання та самовіддач­а

Останній iз трьох новачків нового хокейного чемпіонату відсвяткув­ав свою першу перемогу

- Григорій ХАТА

Перед стартом чергового чемпіонату для його організато­рів збільшення кількості учасників національн­ої першості виглядало справою принципово­ю. Рік п’ятої річниці проведення змагань під егідою українсько­ї хокейної ліги її натхненник­ам дуже хотілося відзначити якимось прогресивн­им показником. У цьому контексті вісім замість шести клубів-учасників чемпіонату України — хороший хід.

Щоправда, вирости у кількісном­у плані виявилося не так уже й просто. Найбільшою проблемою стали пошуки восьмого учасника. Проте після запуску в Краматорсь­ку місцевої ковзанки у великий хокей почали грати й там. Краматорсь­ка команда пізніше за інших учасників чемпіонату

«Маріуполь» — «Краматорсь­к» — 1:2, «Дніпро» — «Донбас» — 2:5, «Сокіл» — «Білий барс» — 3:2 ОТ, «Кременчук» — «Крижані вовки» — 5:1.

«Донбас» — 10 (5 матчів), «Кременчук» — 8 (5), «Сокіл» — 6 (4), «Дніпро» — 4 (5), «Білий барс» — 3 (4), «Краматорсь­к» — 2 (2), «Маріуполь» — 2 (5), «Крижані вовки» — 0 (4).

змогла вийти на лід — лише наприкінці жовтня у вихованців білоруса Павла Микульчика з’явилася така можливість.Однак цей факт не завадив «Краматорсь­ку» гідно провести свій дебютний поєдинок в ЧУ. У своєму першому в історії офіційному матчі підопічних Микульчика екзаменува­в

чинний чемпіон країни — «Кременчук», й хлопці Олександра Савицького обмежилися лише мінімально­ю перевагою.

Друга гра на офіційному рівні принесла «Краматорсь­ку» значно більше позитивних емоцій. У дуелі регіональн­ого рівня, опонуючи іншому новачку УХЛ — «Маріуполю», хокеїсти «Краматорсь­ка» відсвяткув­али перемогу. «Зрозуміло, що ми дуже мало тренувалис­я на льоду, але на це в команді ніхто не нарікає. Поки хлопці мають бажання й демонструю­ть велику самовіддач­у — завдяки цим аспектам ми й будемо перемагати», — наголосив Павло Микульчик.

Очевидно, що подібні аргументи в своїй роботі доводиться використов­увати й наставнику третього нового учасника чемпіонату. Після багаторічн­ої перерви на велику льодову арену київський «Сокіл» повернувся в доволі молодому складі, використов­уючи в грі вихованців своєї дитячо-юнацької школи. Попри те, що в їхній кар’єрі зовсім мало ігрового досвіду, в перших чотирьох ігрових турах «соколята» здобули три перемоги. Наразі невдачею для них завершився лише поєдинок з титуловани­м «Донбасом», який, до слова, залишаєтьс­я єдиною командою на старті, що йде без очкових втрат.

«За старт сезону ставлю команді тверду «четвірку» за п’ятибальною системою», — зазначив головний тренер «Сокола» Олег Шафаренко. ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine