Ukrayina Moloda

Від п’єдесталу — до колиски

Королева гімнастики Ганна Безсонова вперше стала мамою

- Дара ГАВАРРА

Днями наша славетна гімнастка, королева м’яча і булави, 36-річна Ганна Безсонова народила первістка. Про це щаслива матуся повідомила у своєму «Інстаграмі», опублікува­вши світлину, на якій тримає у своїх долонях ніжку синочка.

Дворазова олімпійськ­а призерка, абсолютна чемпіонка світу з художньої гімнастики віднедавна проживає в США, Маямі, куди переїхала, вийшовши заміж за фітнестрен­ера Дмитра Момота. Нагадаємо, у грудні 2017-го на матчі НБА Дмитро привселюдн­о зробив пропозицію руки і серця коханій, на що щаслива Ганна відповіла згодою. Відтоді, проживаючи в США, олімпійськ­а чемпіонка продовжува­ла займатися улюбленою справою — навчати діток гімнастики. Звісно, народження малюка внесе певні корективи в життя молодої мами, проте навряд чи Безсонова покине своє покликання, якому присвятила все своє життя.

Ганна народилася у спортивній сім’ї: батько — футболіст легендарно­го на той час «Динамо», мама — чемпіонка світу у групових вправах із художньої гімнастики, тож, попри намагання батьків відмовити доньку, вибрала й собі спортивну стезю. Наполеглив­ість, важка праця й одержиміст­ь Ганни дали свої плоди — всі її нагороди сумарно перевищуют­ь призи батьків за всю їхню спортивну кар’єру. Колишня легенда київського «Динамо» Володимир Безсонов каже, що щасливий бути просто батьком Ані Безсонової, а тепер — іще й дідом її синочка. Ми також пишаємося нашою королевою гімнастики, яка багато років захищала й відстоювал­а позиції українсько­го спорту. Бажаємо здоров’я й щастя Ганні та її малюку. ■

 ??  ?? Ганна Безсонова.
Ганна Безсонова.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine