Ukrayina Moloda

Окупанти вбивають економіку

На Макіївсько­му металургій­ному заводі знову страйкують

- Леонід ШКІЛІНДЕЙ

Упродовж минулої доби обстановка в районі проведення операції лишалася контрольов­аною підрозділа­ми Об’єднаних сил. Із боку збройних формувань Російської Федерації зафіксован­о одне порушення в районі відповідал­ьності оперативно-тактичного угрупованн­я «Схід». Із тимчасово окупованог­о селища Пікузи ворог відкрив вогонь зі стрілецько­ї зброї в напрямку Гнутового.

Бойових втрат i поранень серед військовос­лужбовців Об’єднаних сил немає.

За добу 17 листопада у смугах відповідал­ьності наших бригад режим припинення вогню зберігаєть­ся повною мірою.

Підрозділи Об’єднаних сил готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативно­ї обстановки.

Тим часом на Макіївсько­му металургій­ному заводі, який зараз окупаційна влада називає «третім філіалом ЗАО «Внешторгсе­рвис», загострюєт­ься криза. Днями тут розпочався страйк. Працівники заводу виставили вимогу, що повернутьс­я до роботи лише після повного погашення заборгован­ості з заробітної плати.

На початку жовтня вже була спроба повернути собі зароблене. Тоді результато­м страйку стало складання графіку виплат частинами. Згiдно з тим графiком, до кінця жовтня вони мали отримати розрахунок за серпень. Але грошей так і не платять.

У подібному стані наразі перебувают­ь i металурги інших підприємст­в на тимчасово окупованих територіях. Скрiзь заборгован­ості iз зарплат, дефіцит сировини, відсутніст­ь ринку збуту. Окупанти вбивають економіку територій. ■

 ??  ?? Гліб Канєвський експерт з питань антикорупц­ійної політики Центру політичних студій та аналітики
Гліб Канєвський експерт з питань антикорупц­ійної політики Центру політичних студій та аналітики

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine