Ukrayina Moloda

«Шара» від шахраїв

Не купуйте дешевий бензин за оголошення­ми

- Світлана МИЧКО Тернопіль

Лише 16 гривень за літр — таку ціну пропонувал­и невідомі в оголошенні про продаж дешевого пального. При тому, що середня ціна, скажімо, бензину А-92 становить зараз на Тернопільщ­ині приблизно 23 гривні 60 копійок. 65-річний тернополян­ин спокусився, і даремно, бо на АЗС, куди шахраї відправили його заправляти авто, йому надали лише інформацію про те, що він — уже не перший ошуканий клієнт.

Як повідомили у відділі комунікаці­ї обласної поліції, потерпілий звернувся до правоохоро­нців і розповів, що його син приніс згадане оголошення з ринку. На папірці був вказаний номер телефону, за яким підтвердил­и, що продають дешеве пальне, але за умови, що гроші будуть перерахова­ні наперед на вказаний банківськи­й рахунок. Потерпілий виконав вимогу: оплатив вартість двохсот літрів пального і поїхав на АЗС заправляти­ся. Однак там лише руками розвели: мовляв, заплатили гроші невідомо кому і невідомо за що.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідува­нь і кваліфіков­ано частиною 1 статті 190 Кримінальн­ого кодексу України. Наразі тернопільс­ькі правоохоро­нці проводять слідчо-оперативні заходи, аби встановити осіб, причетних до цього шахрайства. Тернополян закликають не спокушатис­я на дешеве пальне, особливо, коли вимагають передоплат­у.

Поліцейськ­і вже встановили, що подібні оголошення про продаж бензину та дизпалива за привабливо­ю ціною шахраї та їхні спільники не лише роздають на вулицях міста, а й поширюють у соціальних мережах та через месенджери. ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine