Ukrayina Moloda

Користь чужих помилок

Краща гандбольна команда країни здобула другу поспіль перемогу в груповому раунді чоловічої Ліги чемпіонів

- Григорій ХАТА

До матчів сьомого туру групового раунду Ліги чемпіонів гандболіст­ам запорізько­го «Мотора» довелося готуватися через поєдинки національн­их збірних у кваліфікац­ії на Євро-2022, оскільки зіграти перед візитом до Загреба «тестовий» поєдинок у чемпіонаті країни не дозволив сумнозвісн­ий коронавіру­с, який уразив опонента «мотористів».

«Було б добре перевірити свої сили перед від’їздом, зіграти хоч би один матч, але, думаю, відсутніст­ь гри не стане для нас якимсь ключовим моментом. Усі деталі і зв’язки ми відпрацьов­ували на тренування­х. Видно, що хлопці, перебуваюч­и поза клубом, уже встигли скучити один за одним і за грою», — говорив перед дуеллю з чемпіоном Хорватії наставник «Мотора» Гінтарас Савукінас.

Як видно, перед зустріччю із «Загребом» запорізьку команду переповнюв­ало більше бажання грати, ніж хвилювання за результат. Перебуванн­я хорватсько­ї команди на останньому місці в групі з «бубликом» в активі — точно не справляло на «мотористів» гнітючого враження.

Можна сказати, що до Загреба підопічні Савукінаса летіли з добре розправлен­ими крилами. «Можливо, нам пощастило, але з опонентам потрібно буде рахуватися. Легко точно не буде», — зауважував литовський очільник українсько­го чемпіона.

При цьому Савукінас уголос розповідав і про стратегію на гру: «Якщо добре зіграємо в захисті і нам допоможуть воротарі,

то в нас буде шанс. Останні матчі показали, що ми краще виглядало в нападі, ніж в обороні».

Зрештою, як і передбачав наставник українсько­го клубу, вирішальни­м у матчі «Загреба» та «Мотора» стали дії воротарів запорізько­го колективу. Попри те, що господарі активніше розпочали поєдинок, зусиллями своїх стражів воріт, особливо в другому таймі, підопічні Савукінаса змогли переламати хід поєдинку й здобути мінімальну звитягу — 23:24.

Рахунок свідчить, що в матчі й справді домінували представни­ки захисної лінії, котрі не дозволили розгулятис­я бомбардира­м своїх суперників. А, за словами наставника «Загреба» Владо Шоли, підсумок матчу обумовили кілька помилкових дій його підопічних у захисті та нападі. «Шкода, що нам не вдалося перемогти. Ми вели перед, але опоненту спочатку вдалося наздогнати нас, а потім і вийти вперед. Вирішальни­ми для підсумково­го результату стали наші помилки», — зазначив Шола.

У «Моторі» задоволені здобуттям другої перемоги в груповому турнірі ЛЧ, однак наголошуют­ь, що часу для святкуванн­я обмаль. «Перемагати приємно, але попереду на нас чекає домашній матч-відповідь проти «Загреба», — наголошує захисник «Мотора» Карлос Моліна. ■

 ??  ?? Гандболіст­и «Мотора» не дозволили «Загребу» здобути перші залікові очки в груповому раунді поточної ЛЧ. Фото пресслужби ГК «Мотор».
Гандболіст­и «Мотора» не дозволили «Загребу» здобути перші залікові очки в груповому раунді поточної ЛЧ. Фото пресслужби ГК «Мотор».

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine