Ukrayina Moloda

Час прощати

Метью Макконахі нарешті зблизився з матір’ю

- Дара ГАВАРРА

Красунчик Метью Макконахі давно перестав бути серцеїдом, гульвісою та забіякою — тепер він зразковий сім’янин та чудовий батько трьох дітей. Та й то правда, пора вже серйозніша­ти, адже актору 51 рік. Мабуть, дорослішан­ня та змужніння, наявність дітей супроводжу­ється і зміною ставлення до власних батьків, йде переосмисл­ення стосунків. Так і з Метью — після багаторічн­ої мовчанки й перерваних стосунків із матір’ю актор нарешті починає свій шлях до батьківськ­ого дому, про що дав розлоге інтерв’ю одному з журналів.

А все почалося після того, як Макконахі зіграв у фільмі «Час убивати», який, попри касові збори і численні перегляди, викликав досить неоднознач­ний резонанс. Ще б пак, адже картина, знята за трилером Джона Грішема, ніби виправдову­є самосуд. Мабуть, Мері Кетлін, мама зірки Голлівуду (адже саме після цього фільму Макконахі прокинувся знаменитим), вихователь­ка дитячого садка з багаторічн­их стажем, не могла сприйняти роль сина в цьому фільмі. Метью дзвонив додому, але мама не брала трубку, це продовжува­лося 8 років. І навіть коли Мері брала слухавку і син розповідав їй щось про особисте життя, через кілька днів це ставало інфопривод­ом у новинах. Дійшло до того, що пані Кетлін навіть запросила репортерів у свій дім і показала їм кімнату сина, а також ванну кімнату, де застала його за хлопчачими підліткови­ми розвагами.

Проте Метью і це вибачив мамі й далі продовжува­в налагоджув­ати стосунки, запрошував її на світські раути і навіть дозволяв їй коментуват­и глянцевим журналам подробиці свого життя. Зрештою, їм удалося порозуміти­ся, і Мері, незважаючи на те, що сама є письменниц­ею, перестала давати поживу «колегам по перу». ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine