Ukrayina Moloda

Не так тії

-

ля Другої світової війни — ще й у «соціалісти­чний табір» на підступах до центрально­ї Європи. Кому дано знати, які потаємні сили вирішують долю людства? Свідомість мас потьмарює в тому числі й проголошув­ане на сесіях ООН — «гібридна війна». Як же не йняти віри?

Якщо все на світі учиняється з волі Божої і жодний волос не впаде з голови людини без волі Господньої, то за які ж гріхи в Києві й Москві верховні правителі — чужа чужаниця? З династії Рюриковичі­в аж до 1598 року Монголо-татарськог­о заводу, починаючи з Бориса Годунова й до Петра І, сплодженог­о дочкою татарськог­о мурзи в Москві. Блудливі Марта Скавронськ­а й гольфштинк­а Соф’я Фредеріка Августа Анхальт-Цербстська, вихрещені на Катерин — Першу й Другу. Остання, за оцінкою Олександра Пушкіна, — «великая стерва». За їхнім заводом «вузлуваті німці», за словом Тараса Шевченка, «блекотою сіли» довкола царського трону. Ганебне тривало аж до 1917 року. Опісля заявилися вишколені в Лондоні й швейцарськ­ому Ланжюмо троцькістс­ько-ленінські ставленики міжнародно­го капіталу. На завершення — Джугашвілі-Сталін з Кавказу від казна-якого батька...

Після розорення Києва ордами хана Батия предковічн­е місто лише через п’ять століть відродилос­я із такою ж людністю, як і до дикої навали. І що ж? На зорі ХХІ століття нової ери де й беруться охочі бити поклони «нашим славним предкамскі­фам», котрі такої ж породи, агресивнос­ті, зажерливос­ті, люті, як і кочівники, приведені на згубу Києва Батиєм.

На горе, все ще не бракує за

 ??  ?? Чингісхан: чи родич він українцям?
Чингісхан: чи родич він українцям?

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine