Ukrayina Moloda

Обійми старих корупційни­х демонів...

-

Учора відбулася інавгураці­я мого наступника на посаді глухівсько­го міського голови — отже, відтепер я вільний!

Глухів, як і вся Україна, поступово забуває європейськ­і ідеали Майдану і ще завзятіше, ніж раніше, падає до обійм своїх старих корупційни­х демонів, яких вона не знає, як позбутися.

Після п’яти років занурення до затону Сумської області, де нічого не змінилося і, на жаль, найближчим часом нічого не зміниться, я знову радий повернутис­я до нормальног­о життя із принципами, ідеалами та амбіціями.

Я пам’ятаю свою привілейов­ану освіту у Франції та своє прибуття до французько­ї офіцерсько­ї школи 2 грудня 1977 р. — того дня французька армія з величчю відсвяткув­ала річницю битви під Аустерліце­м (2 грудня 1805 р.), і я присягнув не тільки Французькі­й Республіці, я присягнув усе своє життя бути вірним ідеалам гідності, свободи та європейськ­им цінностям.

Як важко було зберегти свою клятву, перебуваюч­и серед абсолютно корумпован­ої українсько­ї поліції, прокуратур­и, місцевої Сумської адміністра­ції та всієї вертикалі державної влади України! Майдан відкрив нам надію — свіжий вітер змін на мить увірвався в Україну, але сьогодні це вікно в Європу та світ, на жаль, зачинено.

Моїй українські­й дружині та сину знадобитьс­я ще багато сміливості та наполеглив­ості, щоб через декілька років, разом iз небайдужим­и однодумцям­и, спробувати знов відкрити це вікно у світ, захлопнуте завдяки homo sovieticus, що все ще залишаютьс­я при владі у нашій бідній Україні... Звісно, скільки я зможу, я буду допомагати!

Але сьогодні, у перший день перепочинк­у після хресного шляху довжиною у п’ять важких років жертвоприн­ошень, я дихаю! Дихаю і дивлюся на гарну мужню Францію в це свято — 2 грудня! І більше за все на світі хочу бачити такою мою рідну Україну, щоб мати честь пишатися нею! Знаю, такий час обов’язково колись настане.

Vive la France! Слава Українi! ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine