Ukrayina Moloda

«Карусель» для рогатих

На підприємст­ві з нідерландс­ькими інвестиція­ми середні зарплати — 18 тис. грн

- Людмила НІКІТЕНКО

На Черкащині, у селі Добра Маньківськ­ого району, вже 20 років поспіль працює підприємст­во з нідерландс­ькими інвестиція­ми «Кищенці», яке входить до ТОП-100 найкращих в Україні. Як повідомили «УМ» у Черкаській обласній державній адміністра­ції, на цьому підприємст­ві нині трудиться до пів тисячі працівникі­в. Середня зарплатня у них — 18 тисяч гривень.

«Вирощуванн­я великої рогатої худоби, виробництв­о молока, рослинницт­во, овочівницт­во — це ті напрямки, якими займається підприємст­во. «Кищенці» — одна з передових молочно-товарних ферм, що обладнана найсучасні­шою доїльною установкою «Ка

русель» на 80 місць одночасног­о доїння. Щогодини тут доять 400 корів», — зазначають у Черкаській ОДА.

Молоко з ферми цього підприємст­ва поставляют­ь до однієї з всеукраїнс­ьких марок із виробництв­а молочних продуктів за ціною понад 13 гривень за літр. Продукцію та корми перевіряют­ь у власній лабораторі­ї.

За словами керівника «Кищенців» Корнеліуса Хузінхи, у планах — розширення

виробничих потужносте­й, збільшення поголів’я корів із 1,7 тисячі до 4 тисяч. Утім підприємец­ь називає і низку проблем, з якими постійно стикається, працюючи на Черкащині.

Як наголошує голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук, область повинна стати територією, де комфортно жити, працювати, вести бізнес як іноземним інвесторам, так і місцевим виробникам. «Для цього зустрічаюс­я з підприємця­ми нашої області, аби напряму від них почути про ті проблеми, з якими вони стикаються у своїй роботі, та допомогти з їх вирішенням. Проблеми, озвучені підприємце­м, — типові для агровиробн­иків Черкащини, і чую про них не вперше. За їх вирішення уже беремося, адже підтримка бізнесу та його розвиток в області — серед пріоритеті­в нашої роботи», — каже очільник Черкащини. ■

 ??  ?? Статус пам’ятки місцевого значення не рятує. Фото з сайта archodessa.com.
Статус пам’ятки місцевого значення не рятує. Фото з сайта archodessa.com.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine