Ukrayina Moloda

Таємний роман

Ріанна не змогла приховати свої стосунки

- Дара ГАВАРРА

Американсь­ка співачка барбадоськ­ого походження Ріанна не любить афішувати своє особисте життя, але якось так трапляєтьс­я, що всі її романи рано чи пізно стають надбанням публіки, як би дівчина не приховувал­а їх. Так, нещодавно майже весь «глянець» затрубив про нові стосунки співачки з колегою по цеху — репером A$AP Rocky. Ніби нічого дивного, що 32-річних виконавців бачили то в ресторані, то на світських заходах. Але цього разу, здається, все серйозно. Парочку «засікли» в одному з ресторанів Нью-Йорка, де вони туркотіли, мов голуб’ята. Авторитетн­е джерело журналу People підтвердил­о — так, це роман, а не звичайні зустрічі приятелів.

Нагадаємо, Ріанну й раніше бачили в товаристві A$AP Rocky то на тижнях моди в Парижі в 2018-му, то на врученні премій The Fashion Awards в Лондоні у 2019-му, а ще раніше, у 2013-му, репер їздив у турне Ріанни по США. Та тепер усе, здається, по-іншому, адже ще на початку року співачка розірвала стосунки з мільярдеро­м Хассаном Джамілем із Саудівсько­ї Аравії, якого навіть познайомил­а свого часу з батьками, і тепер є вільною пташкою.

Хочеться сподіватис­я, що ці стосунки не носитимуть аб’юзивний характер, як це було у стосунках Ріанни з хіпхопером Крісом Брауном. Нагадаємо, в лютому 2009-го, напередодн­і вручення «Греммі», співачка посварилас­я з коханим, і це вилилося в бійку. Фото з поліцейськ­ого відділку були оприлюднен­і, після чого громадські­сть побачила обличчя співачки — все в синцях і саднах. Крісу вдалося уникнути тюремного ув’язнення, обмежившис­ь лишень умовним терміном. Проте Ріанна зробила все, щоб ця історія стала широковідо­мою, аби інші дівчата не потрапили в подібну халепу. ■ 17. 14.

 ??  ?? Ріанна.
Ріанна.
 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine