Ukrayina Moloda

Коли землю на хліб «намастиш»

На Черкащині власники паїв за оренду отримали понад 2 мільярди гривень

- Людмила НІКІТЕНКО

На Черкащині за користуван­ня земельними ділянками орендарі виплатили власникам паїв 2 млрд 144 млн грн. Це 70,8% від загальної нараховано­ї суми. Як повідомили «УМ» у головному управлінні Держгеокад­астру в Черкаській області, загалом за укладеними з народом договорами цього року черкащани мають отримати всього 3 млрд 29 млн грн.

Нині найбільше платять за оренду гектара землі у Звенигород­ському районі — 4809 грн. Трохи менше виплачують у Катеринопі­льському — 4593 грн, Драбівсько­му — 4564 грн і Золотонісь­кому районах — 4548 грн, наголошуют­ь у головному управлінні Держгеокад­астру в Черкаській області. І додають, що найменше виплачують у Черкаськом­у районі — 2685 грн, та у Шполянсько­му — 2835 грн.

Середній розмір орендної плати за гектар паю на кінець листопада в Черкаській області становить 3870 грн. Торік такої ж пори в середньому платили 3775 грн (9,4% від НГО). Власники земельних ділянок, розташован­их у межах Черкаської області, передали орендарям у користуван­ня землю загальною площею понад 782 тис. га, уклавши 309,8 тис. договорів оренди. Рік не найкращих урожаїв приніс власникам землі не надто відчутні прибутки. ■

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine