Ukrayina Moloda

Пікова розкачка

Перемігши в очному протистоян­ні прямого конкурента, на третю сходинку протоколу піднялася «Десна»

- Григорій ХАТА

В умовах коронавіру­сного сум’яття жодному вітчизняно­му клубу УПЛ не вдалося влітку організува­ти для себе повноцінну передсезон­ну підготовку. Відтак пошуком оптимальни­х ігрових кондицій їхнім наставнико­м довелося займатися вже по ходу сезону. При цьому вихід окремих колективів на пік форми виглядає трохи запізнілим.

Приміром, луганська «Зоря» — бронзовий призер попередньо­го ЧУ — намацати потрібний ритм змогла лише наприкінці листопада, коли розпочалас­я її переможна серія, котра на даний момент налічує чотири поєдинки (два в ЛЄ й два — в національн­ій першості).

З урахування­м перенесено­го через коронавіру­с поєдинку проти «Олімпіка» у підопічних Віктора Скрипника є хороша можливість піднятися до призової трійки. «У першому таймі придивляєм­ося до суперника, а після перерви дотискаємо його», — очільник луганськог­о клубу поділився особливост­ями успішної стратегії, яка минулих вихідних допомогла луганськом­у клубу по черзі в Запоріжжі переграти англійськи­й «Лестер» та «Дніпро-1».

Поки ж «Зоря» лише рухається в напрямі бронзової позиції, на третю сходинку турнірного протоколу піднялася чернігівсь­ка «Десна». Приймаючи в рідному місті прямого конкурента за високу позицію — «Ворсклу», підопічні Олександра Рябоконя вже в компенсова­ний час зуміли забити переможний м’яч й потіснили команду Юрія Максимова в табелі про ранги.

Щоправда, після матчу очільник полтавчан розкритику­вав головну суддю матчу Катерину Монзуль, наголосивш­и, що через її спірні рішення ворскляни спочатку залишилися в меншості, а на четвертій доданій хвилині отримали у свої ворота штрафний, який, у підсумку, й вирішив долю матчу.

Загалом, у минулому турі рефері чотири рази діставали з кишені червону картку. Приміром, у поєдинку «Львова» та «Інгульця» арбітр вилучив одразу

двох футболісті­в львівськог­о клубу, утім це не завадило «городянам» розписати в матчі мирову.

Вирішувати додаткові проблеми, пов’язані з грою в меншості, довелося минулих вихідних і столичному «Динамо». Наприкінці першого тайму молодий воротар «біло-синіх» Руслан Нещерет ціною фолу останньої надії не дозволив «Маріуполю» зрівняти рахунок у матчі. І хоча на останніх секундах гри свій гол приазовці таки забили, на розподіл очок у турнірній таблиці він жодним чином не вплинув. Збагативши­сь на три очки, динамівці так і залишилися першими в чемпіонськ­ій гонці, хоча й змусили похвилюват­ися власних уболівальн­иків. До речі, умовно гостьовий поєдинок проти маріупольц­ів за домовленіс­тю з опонентом «біло-сині» провели на своєму клубному стадіоні в Києві. А дома, як відомо, й стіни допомагают­ь. ■

 ??  ?? На своєму клубному стадіоні динамівці в меншості мінімально переграли «Маріуполь». Фото Олександра ПРИХОДЬКА.
На своєму клубному стадіоні динамівці в меншості мінімально переграли «Маріуполь». Фото Олександра ПРИХОДЬКА.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine