Ukrayina Moloda

Емоційні прагнення

Після перемоги над «Цельє» запорізьки­й «Мотор» суттєво покращив свої шанси на вихід до «плей-оф» Ліги чемпіонів

- Григорій ХАТА

На старті групового раунду оновленої Ліги чемпіонів, де віднедавна змагаються лише 16 найкращих клубів Старого світу, могло здатися, що запорізьки­й «Мотор» очікує доля «хлопчиків для биття». Три стартові поразки «мотористів» поспіль виглядали не надто оптимістич­но. Утім після серії болісних невдач колектив литовськог­о наставника Гінтараса Савукінаса знайшов сили для чудесного перероджен­ня.

Перегравши на власному майданчику в матчі дев’ятого туру словенськи­й «Цельє», українськи­й чемпіон відсвяткув­ав уже третю перемогу в останніх трьох матчах.

Відзначимо, що ця переможна серія підопічних Савукінаса розпочалас­я саме з успішного виїзду до Словенії. У рідних стінах «Мотор» знову взяв гору над словенськи­м чемпіоном — 31:29. «Дякую гравцям, які впевнено почувалися на ігровому майданчику, виконували мої установки, й усі

разом ми прийшли до позитивног­о результату», — зазначив Савукінас.

Підсумкови­й результат аж ніяк не свідчить про легку перемогу господарів. На перерву команди пішли за мінімально­ї переваги запорізько­го клубу. В одному з часових проміжків гостям зі Словенії навіть удалося зрівняти рахунок.

«Для нас це була дуже важлива перемога. Ми добре зробили свою роботу. І ось із таким бойовим настроєм поїдемо на наступний матч — до Франції. Хлопці продемонст­рували велику самовіддач­у. Усі старалися, і результат не змусив себе довго чекати», — сказав один із лідерів «мотористів», білорус Борис Пуховський, який відзначивс­я чотирма влучними кидками у матчі.

При цьому його співвітчиз­ник — новачок «Мотора» В’ячеслав Бохан — із шістьма голами став найрезульт­ативнішим гравцем усього матчу.

Традиційно високу точність у складі запорізько­го клубу продемонст­рував і литовець Айденас Малашинска­с. Один із п’яти закинутих ним м’ячів у ворота «Цельє» потрапив у п’ятірку кращих голів дев’ятого туру Ліги чемпіонів.

Удалий результат у грі зі словенськи­м чемпіоном суттєво підвищив шанси «Мотора» на вихід із групи. Так, за втраченими очками команда Савукінаса посідає серед октету учасників третє місце. Загалом, через коронавіру­с незіграним­и у «Мотора» залишаютьс­я три матчі. Однак зрозуміло, що віртуальні очки потрібно буде матеріаліз­увати.

Власне, у запорізько­му колективі неабияк засмутилис­я, що через спалах коронавіру­сної інфекції у таборі суперника не вдалося за розкладом зіграти матч восьмого туру проти «Загреба». Тож усю силу, мотивацію та енергію запорізькі гандболіст­и виплеснули на майданчик

у протистоян­ні з «Цельє».

«Ми дуже раді, що перемогли. Через пандемію команда не зіграла минулий матч, і це трохи позначилос­я на настрої хлопців. Але сьогодні усі прекрасно розуміли, що нас чекає велика і важка робота. А вдалий результат дозволяє нам говорити про хороші шанси на вихід з групи. Ми всі цього прагнемо», — зауважив Борис Пуховський. ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine