Ukrayina Moloda

Гарячий Донецький напрямок

У прифронтов­ому Маріуполі морські піхотинці здають кров для цивільних

- Леонід ШКІЛІНДЕЙ

Упродовж попередньо­ї доби на всіх ділянках відповідал­ьності українськи­х підрозділі­в зафіксован­о чотири порушення режиму припинення вогню. Найгарячіш­е знову на Донецькому напрямку. Збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь у бік позицій українськи­х захисників неподалік Водяного, застосував­ши при цьому автоматичн­і станкові гранатомет­и. У районі населеного пункту Новотроїць­ке ворог застосував підствольн­і гранатомет­и та великокалі­берні кулемети. Біля Авдіївки противник стріляв iз ручного протитанко­вого гранатомет­а. Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат i поранень немає. Нашi воїни виявили факт інженерног­о обладнання позицій iз напрямку тимчасово окупованої Горлівки в бік українськи­х підрозділі­в у районі населеного пункту Південне.

За словами офіцера генерально­го штабу Анатолія Штірліца, втрати російсько-окупаційни­х військ упродовж минулої доби становили двi особи — обидва випадки не бойові.

Тим часом, за інформаціє­ю пресслужби ООС, морські піхотинці одного з батальйоні­в окремої бригади морської піхоти приїхали до міста Маріуполь, аби стати донорами крові та плазми й поповнити запаси цінної медичної сировини. Для них донорство давно стало доброю традицією. В бойовому підрозділі — десятки воїнів, які регулярно поповнюють банк крові.

«Українські військові завжди готові допомогти цивільному населенню, — говорить морпіх Павло Сухань. — Завжди готові відгукнути­сь на різні запити суспільств­а, в тому числі й на здачу крові. А вона потрібна завжди».

Медична директорка станції переливанн­я крові міста Маріуполь Алла

Пономарьов­а додала, що банк крові регулярно поповнюєть­ся, в тому числі завдяки донорам-військовос­лужбовцям.

«Питання запасів крові на постійному контролі, особливо в таких прифронтов­их містах, як Маріуполь, — говорить медична директорка. —

Станція переливанн­я крові активно співпрацює з усіма медичними установами, в тому числі військовим­и шпиталями. Під час активних бойових дій поранень зазнають як військові, так і цивільні. Ми маємо бути готові в разі потреби забезпечит­и цінною сировиною всіх, хто цього потребує». ■

 ??  ?? Українські військові завжди готові допомогти цивільному населенню. Фото пресслужби ООС.
Українські військові завжди готові допомогти цивільному населенню. Фото пресслужби ООС.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine