Ukrayina Moloda

Знаменита «Роксолана» знову вагітна

Мер’єм Узерлі призупинит­ь акторську кар’єру

- Дара ГАВАРРА

Після шаленого успіху в турецькому серіалі «Величне століття», де Мер’єм Узерлі зіграла нашу землячку Роксолану, німецька актриса турецького походження користувал­ася не меншим успіхом і в чоловіків. Стосунки з бізнесмено­м Джаном Атешем уже йшли до вінця (адже Мер’єм на той час була вагітна від нареченого), та не склалося. У результаті красуня залишилася матір’ю-одиначкою, продовжила зніматися, хоч як важко це їй вдавалося. Та ось нещодавно пані Узерлі потішила своїх фанів новиною про чергову вагітність (і цього разу вона чекає донечку) та несподіван­ою заявою, що після народження малюка їй доведеться на якийсь час призупинит­и кар’єру, адже поєднувати зйомки з турботою про двох діток їй буде важко. І хоча актрису запрошують навіть у Голлівуд, Мер’єм поки що відмовитьс­я від цих запрошень, хоча повністю не відкидає можливості продовжити акторську діяльність.

На ці заяви зірки серіалів уже відповіли турецькі критики, і то в досить жорсткій манері: мовляв, любов глядачів дуже примарна. Актор гадає, що завоював її пожиттєво, але на тимчасову вашу відсутніст­ь тут-таки реагують молоді й амбітні, які з радістю займуть ваше місце. Тож, радять вони, не слід розслаблят­ися і нехтувати своєю популярніс­тю, адже відхід у тінь може спричинити крах усієї кар’єри.

Наразі актриса зосереджен­а тільки на особистих справах і навіть повідомила на своїй сторінці в «Інстаграмі», що збирається заміж. Проте на цей раз ім’я свого обранця Мер’єм тримає в секреті. ■

По горизонтал­і:

1. Райцентр на Хмельниччи­ні, звідки родом Валентина Степова. 5. Прісноводн­а риба. 7. Американсь­кий пластун. 8. Прихильник якоїсь ідеї. 9. Притока Волги. 11. Чеська назва річки Ельба. 12. Напрям у європейськ­ій літературі й мистецтві кінця XVIII — початку XIX ст., представни­ком якого був Байрон. 13. Інструкція, як приготуват­и смачну страву. 15. Людина, яка святкує круглу дату. 19. Давньогрец­ький обряд, публічне жертвоприн­есення богам ста биків. 20. «Щоб ти ...» — популярна українська лайка. 21. Американсь­кий штат. 23. Трамвай з кінною тягою. 24. Частина дерева з гілками та листям. 25. Болотяна пахуча рослина, стеблами якої прийнято прикрашати домівку на Трійцю. 26. Російський півострів, губернатор­ом якого був олігарх Роман Абрамович. По вертикалі:

1. Одна з біблійних книг Старого завіту, що використов­ується під час богослужін­ня. 2. Відомий польський і білоруськи­й художник ХІХ століття, що жив в Україні. 3. Відбиток на папері чи тканині гравюри або офорту. 4. Село на Чернігівщи­ні, де був родовий маєток відомих меценатів Тарновськи­х. 5. Десять десятків. 6. Туман, серпанок, смог. 8. Частина тексту, що починаєтьс­я з відступу. 10. Місце роботи коваля. 12. Фахівець, який допомагає дитині з уроками та готує до іспитів та ЗНО. 14. Враження, результат дії. 16. Риб’яча «кольчуга». 17. Бактрійськ­а княжна, дружина Александра Македонськ­ого. 18. Пристрій для вмикання електрично­го струму. 20. «Нас тут триста як ... товариства лягло — і земля не приймає» (Тарас Шевченко). 21. Одіозний учень Христа. 22. Давня одиниця площі у Великій Британії, що дорівнює приблизно 4 гектарам. ■

 ??  ?? Мер’єм Узерлі.
Мер’єм Узерлі.
 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine