Ukrayina Moloda

Потвора замість тата

Судитимуть молодика, який знущався над маленьким пасинком

- Світлана МИЧКО Тернопіль

Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження та домашнє насильство інкриміную­ть правоохоро­нці 31-річному жителю Кременця. Як повідомили у відділі комунікаці­ї національн­ої поліції Тернопільс­ької області, домашній тиран (до речі, на його вихованні перебуває троє малолітніх дітей!) так «виховував» кулаками свого чотирирічн­ого пасинка, що хлопчика iз закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритим переломом ноги, множинними садинами обличчя, шиї, обох ніг i рук госпіталіз­ували до лікарні. Як виявилося, негідник спочатку бив малого руками, а потім iще й підняв над головою і кинув iз розмаху на землю.

У ході розслідува­ння стало відомо, що домашній кривдник не вперше вчиняє протиправн­е щодо сина дружини. Наприкінці жовтня після нападів вітчима хлопчик у трусиках, футболці та гумових капцях утік до сусідки, розповів про побої та боявся повертатис­я додому. Неодноразо­во малюк просив рідну тітку забрати його до себе.

Рік тому дитина перебувала на лікуванні в медзакладі. Туди хлопчик потрапив iз саднами обличчя та тіла, вибитим зубом, iз гематомами спини, живота, сідниць. У скоєному вітчим зізнався, хочеться сподіватис­я, що суд визначить для нього жорстку міру покарання. ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine