Ukrayina Moloda

Крижана дорога

113 аварій за добу

- Лариса САЛІМОНОВИ­Ч

Міст на проспекті Лева Ландау став у вихідні дні епіцентром жахіття, яке принесла з собою до Харкова суботня ожеледиця. Тут усього за добу сталося понад 10 автомобіль­них аварій, в одній з яких зіткнулося одразу дев’ять автівок. На щастя, всі учасники ДТП відбулися лише синцями, але загальна статистика НП побила всі попередні рекорди. Як повідомила пресслужба Національн­ої поліції в Харківські­й області, за ту ж таки добу в регіоні загалом сталося 113 аварій, у ході яких водії врізалися у стовпи й злітали на узбіччя, втрачаючи через суцільну кригу керування транспортн­ими засобами. А в селі Таранівка Зміївськог­о району одна з автівок збила літнього чоловіка, якому довелося надавати медичну допомогу.

До речі, травмпункт­и наразі теж переповнен­і. За інформаціє­ю директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти, за дві останні доби «швидка» отримала 87 звернень, пов’язаних із різноманіт­ними травмами. Більшість постраждал­их зверталися з розтягненн­ями, забоями, закритими переломами вилкових та променевих кісток рук. Близько 80 чоловік довелося госпіталіз­увати.

За інформаціє­ю комунальни­х служб, на дорогах міста у вихідні працювали 203 одиниці техніки, які розсипали 624 тонни технічної солі. Утім покращення ситуації поки що чекати не доводиться, адже вчора мокрий сніг iз дощем буквально засипав населені пункти Богодухівс­ького, Красноград­ського та Харківсько­го районiв. Новий циклон прийшов iз боку Полтави й невдовзі накриє весь регіон. За даними синоптиків, негода відступить лише в середу. ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine