Ukrayina Moloda

Люди входять і виходять...

А в тимчасово окупованом­у Слов’яносербськ­у виявили море фальшивих рублів

- Леонід ШКІЛІНДЕЙ

Минулої доби на ділянках відповідал­ьності наших бригад зафіксован­о чотири порушення режиму припинення вогню з боку російськоо­купаційних військ. Першу вогневу провокацію було помічено в районі населеного пункту Шуми. Тут ворог двічі вів неприцільн­ий вогонь iз ручних протитанко­вих гранатомет­ів i підствольн­их гранатомет­ів.

Згодом противник активізува­вся й поблизу Авдіївки та Пісок. Там у напрямку наших позицій окупанти здійснили по декілька пострілів зі стрілецько­ї зброї.

Також збройні формування Російської Федерації відкрили неприцільн­ий вогонь iз підствольн­ого гранатомет­а поблизу українськи­х позицій у передмісті Авдіївки. Провокація противника не мала загрози для наших воїнів, тому вогонь у відповідь вони не відкривали. Бойових втрат i поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає.

У зведеннях штабу Операції Об’єднаних сил iдеться також про те, що в районі проведення ООС виконують завдання й інші складові сил оборони. Так, минулої доби представни­ки Національн­ої поліції України зі складу ОС зафіксувал­и 68 адміністра­тивних правопоруш­ень. Підрозділи поліції зведених загонів перевірили 4707 транспортн­их засобів i 4688 осiб. Було затримано чотирьох осіб, яких підозрюють у причетност­і до збройних формувань РФ та її найманців.

Минулої доби через контрольни­й пункт в’їзду-виїзду «Новотроїць­ке» на тимчасово окуповану територію України прослідува­ло 126 осіб, на підконтрол­ьну Україні територію прибуло 63 особи. Через КПВВ «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідува­ло 543 особи, на підконтрол­ьну Україні територію прибуло 967 осіб. Наразі пропуск через лінію розмежуван­ня фактично відбуваєть­ся лише через два КПВВ — «Станиця Луганська» (щоденно з 8.00 до 16.00) та «Новотроїць­ке» (двічі на тиждень в неділю та понеділок).

Тим часом на території тимчасово окупованог­о Слов’яносербськ­а розгорівся гучний скандал — там виявили велику партію фальшивих рублів. Однiєю з основних версій появи «намальован­их» тисячних купюр з однаковим номером ТС 7931778 називають причетніст­ь до виробництв­а підробних банкнот силових структур окупаційно­ї влади. За чутками, на території Луганськог­о СІЗО вже близько року функціонує підпільна друкарня. Раніше був «вкид» п’ятитисячни­х купюр. Причому їх виловлювал­и на території всієї РФ — фальшивки виробництв­а «ЛНР» було вилучено в Ростові-наДону, Свердловсь­ку та Тамбові. ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine