Ukrayina Moloda

По світу з торбою?

Під стінами Верховної Ради не обійшлося без сутичок між підприємця­ми і поліцією

- Людмила НІКІТЕНКО

Учора тисячі підприємці­в з усіх регіонів України, які є представни­ками руху SaveФОП, протестува­ли під стінами Верховної Ради. Тож через масштабну акцію протесту центральні вулиці Грушевсько­го, Інститутсь­ка та Садова були закриті навіть для пішоходів.

Приїхали до столиці з різних областей України і вийшли на вулиці урядового кварталу приватні підприємці через заборону на діяльність під час майбутньог­о карантину з 8 до 24 січня. Тож тепер вони вимагають скасувати її.

«Якщо це не змінити, то ми всі підемо по світу з торбою. Нині малому бізнесу й так важко виживати, а карантинні обмеження взагалі кинуть нас на дно», — обурюється «УМ» черкащанка Ольга Дирда, яка приїхала до Києва разом зі своїми колегами — підприємця­ми з міста Шпола.

Бунтівні ФОПи закликали владу не протидіяти мирному протесту. Водночас влада посилила заходи безпеки в центрі столиці, щоб не допустити правопоруш­ень. На жаль, без сутичок не обійшлося. Коли учасники протесту спробували поставити намети, поліція їм завадила. Були застосован­і спецзасоби. Постраждал­и двоє протестува­льників та один поліціянт. Їх забрала «швидка».

Нагадаємо, що протесту українськи­х підприємці­в передувало те, що народні депутати підтримали президентс­ький законопроє­кт №4443-д щодо відтерміну­вання впроваджен­ня касових апаратів до 1 січня 2022 року. Закон уже підписав президент Володимир Зеленський. ■

 ??  ?? Підприємці нагадують протестом про те, що коронавіру­с і нинішня влада довели людей до ручки. Фото УНІАН.
Підприємці нагадують протестом про те, що коронавіру­с і нинішня влада довели людей до ручки. Фото УНІАН.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine