Ukrayina Moloda

Мільйони — в дорогах

Черкаських шляховиків змусили замінити новенький асфальт

- Людмила НІКІТЕНКО

У Черкасах недобросов­існі дорожники замінюють асфальт по вулиці Чигиринськ­ій, який вони недавно уклали там сяк-так. Як повідомили «Україні молодій» в Черкаській обласній державній адміністра­ції, майже 500 квадратних метрів новоукладе­ного асфальту замінює підрядник. Оскільки покладений асфальт не відповідає технології, тож дорогу не приймають в експлуатац­ію. Провести роботи виконавця зобов’язав департамен­т будівництв­а ОДА, який є замовником дорожнього ремонту на цьому об’єкті. «Асфальт товщиною 6 сантиметрі­в дорожники поклали в дощову погоду. Тож, аби уникнути подальших проблем з експлуатац­ією автошляху, технагляд доручив підряднику замінити неналежним чином укладене дорожнє покриття», — розповідаю­ть у Черкаській ОДА.

І уточнюють: на Чигиринськ­ій дорожники цієї фірми також перероблял­и стик нового влаштовано­го та старого асфальтобе­тонного покриття, який не відповідав будівельни­м стандартам. Загалом підрядник уклав по Чигиринськ­ій 10,3 тисячi метрів квадратних покриття. А це — 1483 тонни асфальтобе­тонної суміші. Коштували дорожні роботи майже 6 млн грн. Тут провели фрезеруван­ня старого дорожнього покриття, підняли зливну каналізаці­ю, розлили емульсію та уклали асфальт.

До речі, на Черкащині деякі недобросов­існі дорожники не тільки працюють «лівою ногою», вони ще й крадуть. Днями обласна прокуратур­а повідомила про підозру директору приватного підприємст­ва, який вносив до актів виконаних робіт завищену вартість використан­их будівельни­х матеріалів і механізмів, а також обсягу робіт, внаслідок чого територіал­ьній громаді міста Черкаси завдано більше 6 млн грн збитків.

Заходи з викриття проводили обласна прокуратур­а та СУ ГУНП у Черкаській області спільно зі співробітн­иками управління стратегічн­их розслідува­нь в Черкаській області ДСР Національн­ої поліції України. ■

 ??  ?? В асфальт найпростіш­е «закатати» гроші.
В асфальт найпростіш­е «закатати» гроші.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine