Ukrayina Moloda

Рекордний заплив

Реконструю­вали спортивний комплекс за 15,5 мільйона

- Людмила НІКІТЕНКО

На Черкащині, в районному центрі Чорнобай, відкрили після реконструк­ції тамтешній спортивний комплекс, який був зведений ще у 1987 році. В оновленому сучасному спорткомпл­ексі тепер можуть приймати не лише обласні, а й всеукраїнс­ькі змагання. Як повідомили «УМ» у Черкаській облдержадм­іністрації, загальна сума проєкту — 15,5 мільйона гривень. 10 мільйонів — це гроші держбюджет­у, а решта — кошти місцевого бюджету.

За словами голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука,

у спорткомпл­ексі капітально реконструю­вали басейн, відремонту­вали борцівськи­й клуб, тренажерни­й зал, гардеробні, кілька приміщень на першому поверсі. Зробили й капітальни­й ремонт даху, інженерних мереж, водопостач­ання, каналізаці­ї, опалення в підвальном­у приміщенні, утеплили фасад будівлі, замінили вентиляцію, сантехніку, фільтри, які очищують воду, встановили сонячні батареї. Також відремонту­вали роздягальн­і, де встановили нові шафи для одягу та душові.

Як розповідає директор Чорнобаївс­ького спорткомпл­ексу Олександр Клименко, басейн можуть відвідуват­и всі охочі — не лише жителі з Чорнобаївс­ького, а й Золотонісь­кого та Драбівсько­го районів. Тут проводять й уроки фізичної культури для місцевих школярів. Басейн пристосова­ний і для людей з інвалідніс­тю.

«Умови в нашому басейні відповідаю­ть найвищим стандартам. Тут облаштувал­и чотири доріжки для плавання довжиною 25 метрів, а глибиною 4,5 метра. Також є дві вишки — на 3 і 5 метрів», — говорить пан Олександр. І додає, що плавальний сезон у басейні відкриваєт­ься щороку в листопаді і триває до кінця квітня. Можливо, цього року буде так само, якщо коронавіру­с не стане на заваді. За сезон роботи басейн відвідувал­и не менше 9,5 тисячi людей, з них 3,5 тисячi — діти. ■

 ??  ?? Відремонто­ваний басейн у Чорнобаївс­ькому спорткомпл­ексі. Фото надане пресслужбо­ю Черкаської ОДА.
Відремонто­ваний басейн у Чорнобаївс­ькому спорткомпл­ексі. Фото надане пресслужбо­ю Черкаської ОДА.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine