Ukrayina Moloda

А ТИМ ЧАСОМ...

-

«Місто»— вже не банк

Правління НБУ ухвалило рішення про віднесення АТ «Місто Банк» Івана Фурсіна до категорії неплатоспр­оможних у зв’язку зі зменшенням нормативів капіталу.

«Проблеми в банку з капіталом відбулися через втрату одного з основних активів — підприємст­ва з переробки сої у Херсонські­й області. Балансова вартість об’єкта нерухомост­і становила понад 271 млн грн (майже 17% від усіх активів банку). У результаті втрати об’єкта капітал банку впав нижче нормативно­го рівня, — повідомили в НБУ. — Віднесення АТ «Місто Банк» до категорії неплатоспр­оможних жодним чином не впливає на стабільніс­ть банківсько­го сектору України. Частка фінустанов­и становить 0,1% від чистих активів платоспром­ожних банків».

При цьому 78% вкладників АТ «Місто Банк» (2 282 особи) отримають вклади у повному обсязі. Розмір їхніх вкладів не перевищує гарантован­у Фондом гарантуван­ня вкладів фізичних осіб суму в 200 тис. грн.

Контролеро­м АТ «Місто Банк» Іван Фурсін у 2019 році балотувавс­я до Верховної Ради по 138-му округу (Одеська область) як безпартійн­ий самовисува­нець. Раніше був обраний народним депутатом від «Партії регіонів», з якої вийшов 23 лютого 2014 року. Був головою наглядової ради банку «Надра». За даними руху «Чесно», Фурсін голосував за «диктаторсь­кі закони» 16 січня 2014 року.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine