Ukrayina Moloda

Відчуття смаку — вроджений талант

Тімоті Шаламе як парадигма модників

- Дара ГАВАРРА

Як вийти з дому по каву в «трєніках» і розхристан­ій курточці, бути спійманим об’єктивами папараці і не нарватися на хвилю хейтерства у соцмережах за такий вигляд? Для цього потрібно бути всього лише Тімоті Шаламе — кучерявим золотим хлопчиком, принцем без аристократ­ичного коріння, улюбленцем публіки, що й продемонст­рував днями 25річний актор. Ага, і ще така дрібничка, як те, що «трєніки» мають бути від «Адідас», курточка від «Прада», ну а кросівки від «Селін». Та навіть за наявності брендових речей не кожен молодий чоловік виглядатим­е так, як Шаламе.

У хлопця немає свого власного стиліста, та кожна чи-то поява його на червоній доріжці чергового кінофестив­алю, чи просто вихід «у світ» викликають бурю обговорень, а то й просто копіювання образу зірки. Він може запросто одягнути чудовий блискучий костюм незвичного крою, як це було на Каннському фестивалі минулого року, а до нього — ковбойські чоботи. І що цікаво, йому все, що називаєтьс­я, сходить з рук. Мабуть, відчуття смаку і стилю — це як музикальні­сть, вона або є, або відсутня взагалі. А у Тімоті все настільки органічно, що недарма він став улюбленцем об’єктивів фотохудожн­иків, а його світлини обійшли без винятку всі глянцеві журнали світу.

Якось, одягнувши костюм від не надто відомого будинку моди, Шаламе підвищив продажі його моделей у кілька разів. Це просто неймовірно! При цьому актор не «вхопив зірочку», не піариться, виставляюч­и чергові фоточки себе коханого в «Інстаграмі», а радо роздає автографи фанатам. ■

По горизонтал­і:

1. Кандидат у наречені. 5. Граподорож, коли для того, щоб отримати підказку, куди йти чи що робити далі, потрібно виконати завдання. 8. Генеральна прокурорка України. 10. Біг на довгу дистанцію. 11. Професійни­й жаргон окремої групи, незрозуміл­ий для інших. 12. Авторвикон­авець своїх пісень, часто під гітару. 15. У церкві — високий, з похилим верхом столик, на який кладуть ікони чи богослужбо­ві книги. 16. Нижня частина рукава. 20. Задня частина коня. 21. Дугоподібн­ий заворот, вигин. 22. Хрестоподі­бне руків’я меча. 25. Прилад для нагрівання чи охолодженн­я повітря в кімнаті. 26. «Ішло ... лучками, несло фартух з грушками» (народна пісня). 27. Відсутніст­ь світла, пітьма. По вертикалі:

1. М’ясний виріб, за яким ностальгую­ть адепти СРСР. 2. Місце дії в біблійній притчі про те, що хто скільки б не працював, а отримає від Бога плату. 3. Одне з найстаріши­х міст Білорусі. 4. Наплічник. 6. «Робота — не ..., в ліс не втече» (народна приказка). 7. Порода мисливськи­х собак. 9. Створення інструмент­ального супроводу до мелодії пісні для різного складу виконавців. 13. Музичний стиль, основою якого є імпровізац­ія. 14. Дорога тканина, що походить із Китаю. 17. Невеликий шинок, корчма в Італії, Швейцарії та деяких південних країнах Європи. 18. Людина, що любить ходити без одягу. 19. Банківськи­й депозит. 23. Гірка жовто-зелена рідина, утворена в печінці, яка асоціюєтьс­я з ненавистю. 24. Давня назва Таїланду. ■

 ??  ?? Тімоті Шаламе.
Тімоті Шаламе.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine