Відчуття смаку — вроджений талант
Тімоті Шаламе як парадигма модників
Як вийти з дому по каву в «трєніках» і розхристаній курточці, бути спійманим об’єктивами папараці і не нарватися на хвилю хейтерства у соцмережах за такий вигляд? Для цього потрібно бути всього лише Тімоті Шаламе — кучерявим золотим хлопчиком, принцем без аристократичного коріння, улюбленцем публіки, що й продемонстрував днями 25річний актор. Ага, і ще така дрібничка, як те, що «трєніки» мають бути від «Адідас», курточка від «Прада», ну а кросівки від «Селін». Та навіть за наявності брендових речей не кожен молодий чоловік виглядатиме так, як Шаламе.
У хлопця немає свого власного стиліста, та кожна чи-то поява його на червоній доріжці чергового кінофестивалю, чи просто вихід «у світ» викликають бурю обговорень, а то й просто копіювання образу зірки. Він може запросто одягнути чудовий блискучий костюм незвичного крою, як це було на Каннському фестивалі минулого року, а до нього — ковбойські чоботи. І що цікаво, йому все, що називається, сходить з рук. Мабуть, відчуття смаку і стилю — це як музикальність, вона або є, або відсутня взагалі. А у Тімоті все настільки органічно, що недарма він став улюбленцем об’єктивів фотохудожників, а його світлини обійшли без винятку всі глянцеві журнали світу.
Якось, одягнувши костюм від не надто відомого будинку моди, Шаламе підвищив продажі його моделей у кілька разів. Це просто неймовірно! При цьому актор не «вхопив зірочку», не піариться, виставляючи чергові фоточки себе коханого в «Інстаграмі», а радо роздає автографи фанатам. ■
По горизонталі:
1. Кандидат у наречені. 5. Граподорож, коли для того, щоб отримати підказку, куди йти чи що робити далі, потрібно виконати завдання. 8. Генеральна прокурорка України. 10. Біг на довгу дистанцію. 11. Професійний жаргон окремої групи, незрозумілий для інших. 12. Авторвиконавець своїх пісень, часто під гітару. 15. У церкві — високий, з похилим верхом столик, на який кладуть ікони чи богослужбові книги. 16. Нижня частина рукава. 20. Задня частина коня. 21. Дугоподібний заворот, вигин. 22. Хрестоподібне руків’я меча. 25. Прилад для нагрівання чи охолодження повітря в кімнаті. 26. «Ішло ... лучками, несло фартух з грушками» (народна пісня). 27. Відсутність світла, пітьма. По вертикалі:
1. М’ясний виріб, за яким ностальгують адепти СРСР. 2. Місце дії в біблійній притчі про те, що хто скільки б не працював, а отримає від Бога плату. 3. Одне з найстаріших міст Білорусі. 4. Наплічник. 6. «Робота — не ..., в ліс не втече» (народна приказка). 7. Порода мисливських собак. 9. Створення інструментального супроводу до мелодії пісні для різного складу виконавців. 13. Музичний стиль, основою якого є імпровізація. 14. Дорога тканина, що походить із Китаю. 17. Невеликий шинок, корчма в Італії, Швейцарії та деяких південних країнах Європи. 18. Людина, що любить ходити без одягу. 19. Банківський депозит. 23. Гірка жовто-зелена рідина, утворена в печінці, яка асоціюється з ненавистю. 24. Давня назва Таїланду. ■