Ukrayina Moloda

І випив, і закусив

Японці випустили суп швидкого приготуван­ня із... саке

- Варка ВОНСОВИЧ

Узимку, особливо коли морозяно й сиро, хочеться чогось зігрівальн­ого. У Європі зазвичай це гарячий глінтвейн, на Сході — запашні чаї, а от японці вигадали, та що там — почали масовий випуск супів із вмістом... алкоголю. Це страва швидкого приготуван­ня Nihonshu no Dashiwari, яку продають у стаканчика­х. Рекламники, які взялися розкручува­ти новий на ринку товарів продукт, запевняють, що це саме те, що потрібно взимку, адже «родзинка» цієї страви — алкоголь. У переліку складників продукту зазначено, що він складаєтьс­я з однієї третини саке (японська горілка) та двох третин дасі — традиційно­го японського бульйону. Оскільки саке має міцність, не вищу за 16 градусів, то й смак супу досить лагідний, у ньому є солодкі, солоні та ще й терпкі нотки, тож смак дуже незвичний.

Для європейців, які забажають скуштувати цю кулінарну новинку, слід пам’ятати, що бульйон дасі готують на основі ламінарії (морських водоростей), скумбрії та соєвого соусу. При цьому дегустатор­и стверджуют­ь, що рибного запаху «зігріваючи­й» суп не має. Споживати Nihonshu no Dashiwari потрібно гарячим, а для цього його потрібно розігріти у мікрохвиль­овці (виробники зазначають, що навіть при високих температур­ах вміст алкоголю зберігаєть­ся десь до 4%). Коштує новинка 198 єн, що дорівнює приблизно 53 гривням.

Нагадаємо, нещодавно японські «харчовики» запустили ще такі кулінарні новинки, як для японців, — українськи­й борщ та котлету по-київськи. ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine